Połącz się z nami

Znamy prawdziwy powód rozwodu Wiśniewskich! To niezłe zaskoczenie!

News

Znamy prawdziwy powód rozwodu Wiśniewskich! To niezłe zaskoczenie!

Media spekulowały, że przyczyną rozpadu ich małżeństwa jest udział w programie „Taniec z Gwiazdami”, jednak nic bardziej mylnego. Powód okazał się zupełnie inny! 

Wiele osób było bardzo zaskoczonych, jak ukazała się informacja o rozwodzie Michała i Dominiki. Udział Wiśniewskiej w „Tańcu z Gwiazdami” nasuwał wszystkim, że to on jest powodem rozpadu małżeństwa znanej pary, a dokładnie romans Dominiki z jej partnerem tanecznym Wojciechem Jeshke. 

Plotki zdementowali jednak znajomi Wiśniewskich, którzy donoszą, że w ich związku już od dłuższego czasu źle się działo. Obydwoje  byli bardzo o siebie zazdrośni. Zazdrość nie pozwalała im na wspólną pracę, dlatego też w 2016 roku podjęli decyzję, że Dominika już nie będzie managerem Michała, ponieważ do niczego dobrego to nie prowadzi.  Nie tylko ich drogi zawodowe się rozeszły, ale i w życiu przestało się układać. Nie potrafili dogadać się w kwestiach służbowych, ani prywatnych. Cały czas dochodziło między nimi do kłótni, dlatego też Wiśniewski już trzy miesiące temu złożył pozew rozwodowy.

View this post on Instagram

#sick

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Media nieoficjalnie donoszą, że wokalista już znalazł pocieszenie po Dominice.  I nie jest to jak przypuszczano AGNES!

Michał bardzo zbliżył się do nowej bardzo młodziutkiej wokalistki zespołu „Ich Troje” Agaty Buczkowskiej. Czy będzie z tego coś więcej, czas pokaże. Agata ma 20 lat, jest byłą uczestniczką popularnego programu telewizyjnego „The Voice of Poland”. Dziewczyna do zespołu dołączyła w lutym 2017 roku.

View this post on Instagram

Ich 3 ❤️

A post shared by AGATA BUCZKOWSKA ® (@agatabuczkowska_official) on

Widzowie od samego początku pojawienia się nowej wokalistki komentowali w internecie, że to tylko kwestia czasu, aby Michał rozstał się z żoną i związał z młodą i atrakcyjną wokalistką, która tak naprawdę mogłaby być jego córką. 

Czy to prawda, czy kolejne medialne spekulacje, o tym na pewno dowiemy się w niedługim czasie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry