Połącz się z nami

Znana aktorka bez ubrań przy dorastających synach! W sieci burza!

Znana aktorka bez ubrań

Z życia gwiazd

Znana aktorka bez ubrań przy dorastających synach! W sieci burza!

Zdjęcia, na których znane osoby postanawiają pokazać nieco więcej swojego ciała, zawsze wzbudzają skrajne emocje wśród internautów. Tym razem to Joanna Moro postanowiła pokazać fotkę, na której pozuje topless. Co więcej, na zdjęciu możemy zobaczyć jej całą rodzinę. Pod postem aktorki wywiązała się ostra wymiana zdań! Zobaczcie! Znana aktorka bez ubrań przy dorastających synach!

Joanna Moro jest jedną z tych osób, która bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że aktorka nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów i nie raz musiała zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami od internautów. Niejednokrotnie również pokazywała swoje ciało, a trzeba podkreślić, że jak na mamę trójki dzieci może się pochwalić bardzo szczupłą sylwetką.

znana aktorka bez ubrań
Znana aktorka bez ubrań przy dorastających synach!
Źródło: https://www.instagram.com/joannamoro.official/

Joasia od 2008 roku jest żoną Mirosława Szpilewskiego. Para doczekała się dwóch synów Mikołaja i Jeremiego oraz córki Ewy, która przyszła na świat pod koniec stycznia 2020 roku.

Tym razem aktorka wywołała burzę w sieci, publikując rodzinne zdjęcie z wakacji, na którym pozuje topless. Ta fotografia nie wszystkim się spodobała, jednak Moro dosadnie wytłumaczyła, co myśli na ten temat! Zobaczcie!

Znana aktorka bez ubrań przy dorastających dzieciach!

Joanna na bieżąco dzieli się zdjęciami i nagraniami z wakacji. Jedno z ostatnich zdjęć odbiło się szerokim echem na jej profilu. Aktorka pozuje z całą rodziną. Swoje piersi zasłania rękami i to właśnie widok aktorki topless przy dzieciach spowodował tak liczne nieprzychylne komentarze w jej stronę:

„Trochę to niesmaczne-z odkrytymi piersiami przy dzieciach🙈”

„I jeszcze przed synami? Dziewczynki trochę inaczej ale dwóch nastolatków prawie w domu Pani ma – nie wstydzi się Pani?”

Aktorka nie pozostała obojętna na te wpisy i dosadnie dała do zrozumienia, co myśli na ten temat. Jak zaznaczyła, to jest jej życie i każdy powinien decydować o tym, jak chce żyć:

„To jest moje życie i życie mojej rodziny! Niech każdy sam decyduje jak chce żyć , bo życie jest jedno i warto je przeżyć w pełni i w zgodzie i wygodzie ze sobą. Tolerujmy siebie nawzajem i swoje wybory. To zdjęcie rzeczywiście, w pewnym sensie może wydać się prowokacyjne czy niesmaczne. Ale takie ujecie naszej piątki nam wyszło . […]”

Znana aktorka bez ubrań przy dorastających synach!

Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wyrazili swój niesmak powyższym zdjęciem, jak i tych, dla których nagość to coś naturalnego i nie widzą niczego złego w powyższej fotografii. Nie da się jednak ukryć, że po raz kolejny Joanna podzieliła swoich obserwatorów publikując tak kontrowersyjny rodzinny obrazek.

Zobaczcie również: Joanna Moro pozuje topless w szczytnym celu – zobaczcie zdjęcia!

Wy również poczuliście się zniesmaczeni zdjęciem Joanny Moro?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry