Połącz się z nami

Ukochana Cristiano Ronaldo pokazała wideo, które nagrała z ukrycia. Czyż nie jest urocze? Zobacz! [video]

Z życia gwiazd

Ukochana Cristiano Ronaldo pokazała wideo, które nagrała z ukrycia. Czyż nie jest urocze? Zobacz! [video]

Modelka Georgina Rodriguez, a prywatnie narzeczona Cristiano Ronaldo udostępniła na swoim instagramie chwytające za serce nagranie.

Na wielu stronach internetowych można przeczytać o rzekomym kryzysie pary, a także o tym, że Cristiano kompletnie nie ma czasu dla swoich dzieci. Informacje te, to totalna bzdura, udowodniła to Georginia, która pokazała na instagramie filmik, który sama nagrała z ukrycia. Nagranie prezentuje Cristiano, jak bawi się ze swoją malutką córeczką.

Para nie dementuje plotek, które krążą po internecie, natomiast pokazują uczucie, które ich łączy i to, że ich życie to istna sielanka.  Georgina uwielbia wrzucać do internetu zdjęcia ich wspólnej córki Alana oraz trójki przybranych dzieci, które przyszły na świat dzięki pomocy matek zastępczych- 8-letni Cristiano Ronaldo Junior oraz 20- miesięczne bliźniaki Mateo i Eva Maria. Zdjęcia pokazują, że piłkarz bardzo aktywnie uczestniczy w życiu całej czwórki dzieci.

Para od dłuższego czasu planuje zalegalizować swój związek, lecz nie chcą zdradzić, kiedy ma to nastąpić. Jedna informacja do jakiej udało się dotrzeć mediom, to to, że para planuje wziąć ślub we Włoszech w Turynie, w pięknym zabytkowym kościele z XIX wieku, który można obaczyć w filmie „The Italian Job”.

Film wrzucony do internetu przez modelkę zyskał wielu fanów, którzy nie kryli zachwytu i w licznych komentarzach wyrażali swoje uwielbienie dla Ronaldo. 

Spodziewaliście się, że Cristiano to taki przykładny ojciec?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry