“Love Island 9”: Patrycja i Robert nie są parą? Finalistka reality-show zdradziła nam prawdę o tej relacji! [TYLKO U NAS]

8 maja 2024
Przez: : M.S.

Patrycja i Robert zajęli drugie miejsce w finale 9. edycji “Love Island”. Czy para kontynuuje swoją relację? Pati w rozmowie z naszym portalem zdradziła, czy jest w związku ze swoim programowym partnerem. Ponadto opowiedziała o swojej relacji z Danem.

Patrycja Piórkowska w “Love Island 9”

Patrycja Piórkowska była jedną z uczestniczek 9. edycji programu “Love Island”. W rozmowie z naszym portalem piękna Islanderka zdradziła, co skłoniło ją do wzięcia udziału w programie. Pati przyznała, że początkowo miała obawy, bo wiedziała, że od tej pory stanie się osobą publiczną. Jednakże jej przyjaciółce ostatecznie udało się przekonać ją do podjęcia tej decyzji:   

Na początku nie byłam pewna, co do wzięcia udziału w programie, wiedziałam że będzie wiązać się to z rozpoznawalnością i zastanawiałam się czy chce rozpocząć taki etap w swoim życiu, miałam też obawy jakich ludzi tam poznam i czy wspólnie się dogadamy. Ostatecznie przekonała mnie do tego moja przyjaciółka żebym spróbowała, że póki nie spróbuje to się nie dowiem a zawsze będzie to nowe doświadczenie, fajna przygoda i może faktycznie uda się kogoś poznać.

Patrycja i Robert z “Love Island 9”

Warto wspomnieć, że początkowo Patrycji w programie podobał się Dan, z którym przez jakiś czas tworzyła relację. Mężczyzna jednak w Casa Amor poznał Amandę, z którą do dnia dzisiejszego tworzy związek. Patrycja wówczas przeżyła dość mocno decyzję swojego programowego partnera. Aktualnie jednak, cieszy się, że tak potoczyły się ich losy, gdyż ona miała okazję poznać Roberta, z którym stworzyła relację w programie:

Dan według mnie ma w pewnym rodzaju dwa oblicza z jednej strony jest zabawny, wyluzowany i towarzyski a z drugiej potrafi się opanować i coś mądrego doradzić innym (jak np. Zuzi) bo wiele przeszedł. Czasami mam wrażenie, że nie potrafił dobrać odpowiednich słów do sytuacji, bądź zapominał jak wypadałoby się zachować. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo popełniać błędy, ważne aby wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski. My wszystko sobie wyjaśniliśmy i każdy żyje dalej, nie jestem typem osoby, która będzie żywić urazę do końca życia. Uważam, że tak miało być i wręcz się cieszę, że tak wyszło bo miałam przyjemność poznać Roberta, a Dan poznał Amandę i obie strony są szczęśliwe.

Czy Patrycja i Robert są parą po programie?

Chociaż Patrycja i Robert tworzyli parę w programie najkrócej, to widzowie uwierzyli w łączące ich uczucie i ostatecznie para zdobyła 2. miejsce w finale 9. edycji programu “Love Island”. Czy Piórkowska spodziewała się takiego wyniku?  

Nie spodziewałam się, że znajdziemy się z Robertem w finale, skupiliśmy się  na sobie i zapomnieliśmy, że to już końcówka programu. Jak już się okazało, że jesteśmy jedną z finałowych par, byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Nie liczyłam na zwycięstwo, cieszyłam się każdą chwilą z Robertem i nie zastanawialiśmy się jak finał się potoczy, jedynie co podejrzewaliśmy, że zajmiemy trzecie miejsce, ponieważ bardzo późno się poznaliśmy.

Warto wspomnieć, że tuż przed finałem w mediach pojawiły się informacje na temat niedawnego udziału Roberta w innym randkowym reality-show w Austrii. Jak Patrycja zareagowała na te wieści? Islanderka przyznała, że jej partner od razu powiedział jej o tym fakcie: 

Robert był ze mną szczery od samego początku i poinformował mnie o tym od razu. Jestem tego zdania, że każdy ma swoją przeszłość, dla mnie liczy się to co jest tu i teraz.

Patrycja odpowiedziała nam także na nurtujące wielu pytanie, czy jest obecnie w związku z Robertem. Jak się okazuje finaliści 9. edycji “Love Island” nie są parą, jednak kontynuują swoją relację. Islanderka przyznała, że póki co nie wybiegają za bardzo w przyszłość, gdyż nie wiedzą, jak potoczy się ich relacja. Patrycja wyznała podkreśliła jednak, że dla miłości byłaby w stanie zmienić swoje miejsce zamieszkania.  

Nie jesteśmy w związku ale kontynuujemy to co powstało między nami na wyspie miłości, uważamy że minęło za mało czasu żeby wchodzić od razu w związek. Chcemy się lepiej poznać i żeby to się rozwinęło naturalne jak było od samego początku, bez pośpiechu i presji. Nie wybiegamy tak daleko w przyszłość jeśli chodzi o przeprowadzki, ja muszę jeszcze skończyć studia żeby móc zacząć się nad tym zastanawiać a nie wiem jak do tego czasu potoczy się nasza relacja. Myślę, że dla miłości byłabym w stanie zmienić miejsce zamieszkania.

Źródło: obcas.pl, Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej