Widzowie, którzy codziennie rano zasiadają przed swoimi odbiornikami, aby oglądać poranny program Dzień Dobry TVN będą zawiedzeni. Jak się okazuje, produkcja TVN zniknie z ramówki. Dlaczego podjęto taką decyzję? Wyjaśniamy.
Polski poranny magazyn zadebiutował 3 września 2005 roku. Aktualnie emitowany jest codziennie od 8:00 do 11:30. Przez lata emisji programu widzowie mogą oglądać rozmowy z zaproszonymi gośćmi, kącik kulinarny, relacje reporterów, czy dowiedzieć się, jaka czeka nas pogoda. W programie niejednokrotnie zmieniali się również jego prowadzący, a ostatnio do stałej ekipy dołączyła para, która budzi niemałe emocje wśród widzów.
Aktualnie gospodarzami DDTVN są: Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz nowi gospodarze Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński.
ZOBACZ TAKŻE: Kolejna gwiazda odchodzi. Stockinger poinformował o walce z chorobą
Nie da się ukryć, że każdy z duetów ma swoich wiernych fanów. Warto przypomnieć, że przez pierwsze lata emisji program nadawano tylko w weekendy. Jak do tej pory Dzień Dobry TVN nie pojawiło się w ramówce TVN tylko w wybrane dni świąteczne tj. Boże Narodzenie, Wielkanoc, czy Nowy Rok. Przerwa w emisji nastąpiła także po katastrofie smoleńskiej. Niebawem po raz pierwszy program wypadnie z ramówki. Dlaczego?
Jak donosi portal wirtualnemedia.pl nie zobaczymy programu DDTVN w ostatni weekend listopada. Wszystko przez konkurs Pucharu Świata. Będą to pierwsze zawody emitowane przez TVN, po tych w Wiśle, które pokazywała Telewizja Polska. Nasi skoczkowie wystartują 26 i 27 listopada o godzinie 9:00 w Ruce, natomiast studio rozpocznie się już o 8:30. Skąd tak wczesna pora?
Organizatorzy skoków narciarskich zdecydowali o porannym starcie skoczków ze względu na mundial w Katarze. Pierwsze mecze rozpoczną się już o godzinie 11:00 i będą transmitowane przez Telewizję Polską.
Widzowie w tych dniach będą mogli jednak o stałej porze zobaczyć program konkurencyjne stacji Pytanie na śniadanie.
Źródło: wirtualnemedia / akpa