Połącz się z nami

Ewa Skibińska: [wiek, kariera, filmy, pozuje nago, mąż, Instagram]

Opisy gwiazd

Ewa Skibińska: [wiek, kariera, filmy, pozuje nago, mąż, Instagram]

Ewa Skibińska to jedna z najbardziej lubianych aktorek teatralnych, a także telewizyjnych w Polsce. Kobieta może pochwalić się naprawdę licznym gronem fanów. Wielu z nich jest pod wrażeniem figury, jaką prezentuje w swoim wieku. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o przebiegu jej kariery oraz życiu prywatnym, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Ewa Skibińska: wiek

Wiele osób zastanawia się, w jakim wieku jest aktorka. Okazuje się, że Skibińska urodziła się 11 lutego 1963 roku, w związku z czym ma 57 lat. Pochodzi z Wrocławia, gdzie dorastała i skończyła szkołę średnią. Jest absolwentką wrocławskiej fili Akademii Teatralnej z Krakowa. Co ciekawe, najpierw podjęła studia na Wydziale Lalkarskim, lecz za namową jednego ze swoich profesorów zdecydowała się na zmianę wcześniej wybranego kierunku.

Ewa Skibińska: kariera

Skibińska już podczas studiów zadebiutowała na deskach teatru. Przez wiele lat związana była z Teatrem Polskim we Wrocławiu. Następnie można było oglądać ją Teatrze Powszechnym w Warszawie. Gościnnie pojawiała się także w innych placówkach. Podczas swojej kariery miała okazję pracować z najgłośniejszymi nazwiskami wśród reżyserów teatralnych.

Ewa Skibińska: filmy

Dotychczas widzowie mieli okazję zobaczyć ją zarówno w filmach, jak i serialach telewizyjnych. Duży rozgłos oraz przychylną opinię krytyków zyskała grając w filmie ,,Wszystko, co najważniejsze…’’. Oprócz tego, występowała w ,,Pierwszej miłości’’, ,,Na dobre i na złe’’, ,,W głębi lasu’’ oraz ,,Ślepnąc od świateł’’.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Ewńska (@e_skibinska)

Ewa Skibińska: mąż

Aktorka przez 30 lat związana była z krytykiem teatralnym i posłem Krzysztofem Mieszkowskim. Pomimo długiego życia razem, nigdy nie zdecydowali się na ślub. Owocem ich związku jest córka Helena.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez ńska (@e_skibinska)

Ewa Skibińska: pozuje nago

Jakiś czas temu, w sieci panowała burza spowodowana śmiałymi zdjęciami, które kobieta zamieściła na swoich mediach społecznościowych. Fakt, iż pozowała na nich nago wywołał duże kontrowersje. Jedni czuli się zgorszeni nagością aktorki, drudzy zaś zazdrościli jej formy jaką w tym wieku prezentuje.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przeńska (@e_skibinska)

Ewa Skibińska: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @e_skibinska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 8 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ewaska (@e_skibinska)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry