Połącz się z nami

Górniak zaszalała! Kupiła swojemu synowi niesamowicie drogi prezent!

Z życia gwiazd

Górniak zaszalała! Kupiła swojemu synowi niesamowicie drogi prezent!

Młode pokolenie nie może narzekać, prezenty, które otrzymują na komunie, urodziny czy inne ważne uroczystości zwalają z nóg! Niegdyś drobne upominki dzisiaj prezenty za tysiące!
Jakim prezentem może pochwalić się Alan – syn Edyty Górniak? Przekonajcie się!

Allan Krupa to ukochany i jedyny syn Górniak. Piętnastolatek, który uczęszcza do liceum wojskowego na co dzień mieszka z mamą, gwiazda nie zgodziła się, aby syn musiał mieszkać w internacie, w pobliżu szkoły. Choć Allan wchodzi już w wiek dojrzewania nie przeszkadza mu to, aby w dalszym ciągu mieć dobre relacje ze swoją mamą.

Niejednokrotnie możemy podziwiać wspólne zdjęcia piosenkarki i jej nastoletniego syna, zresztą sama gwiazda bardzo otwarcie mówi o matczynej miłości.

View this post on Instagram

#missingmybaby … ?❤️

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on


Nic zatem dziwnego, że Edyta dba o swojego syna. Oprócz ciepłych słów czym można dodatkowo wyrazić miłość do dziecka? Oczywiście prezentem!
Artystka podarowała synowi…mieszkanie!

Jak czytamy na „viva.pl”:

„Edyta uznała, że nadszedł czas, by podarować mu własne lokum. Jest bardzo dumna, że Allan wyrasta na odpowiedzialnego mężczyznę i chce mu zagwarantować zabezpieczenie na przyszłość”

Artystka oczywiście pragnie zatrzymać dziecko jak najdłużej koło siebie, jednak jest świadoma, że nastolatek wielkimi krokami zbliża się do dorosłego życia, a ona chciałaby mu zapewnić dobry i wygodny start.

Zapewne wielu nastolatków zazdrości Allanowi takiego drogiego prezentu! Nic w tym dziwnego, większość ludzi przez lata pracuje, by kupić wymarzone mieszkanie, nastolatek jednak dostał wszystko podane na tacy!

View this post on Instagram

My #senseoflife #boymom ?️⛔️#californialove

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

Czy kupno mieszkania dla nastolatka to dobry pomysł?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry