Jak wygląda dziś Maciek z “Klanu”? Piotr Swend ma już 35 lat

1 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Zapewne większość z Was kojarzy doskonale Maćka z serialu “Klan”. Choć swoją przygodę przed kamerami zaczynał lata temu, kiedy był małym chłopcem, dziś jest nadal aktywny zawodowo. Zobaczcie, jak obecnie wygląda Maciek z “Klanu”, czyli Piotr Swend.

Maciek z “Klanu”

Piotr Swend, znany szerokiej publiczności jako Maćko Lubicz z kultowej polskiej telenoweli “Klan”, od lat budzi podziw i sympatię widzów. Aktor, który wcielił się w postać adoptowanego syna Lubiczów, od dawna stał się nieodłączną częścią tego telewizyjnego fenomenu. Jednakże, mimo upływu lat i zmieniających się trendów, “Klan” nadal trzyma się mocno na antenie Telewizji Polskiej, co stanowi niezaprzeczalny dowód na jego popularność i sympatię widzów.

Maciek z Klanu
Klan telenowela, Polska 2008 re¿. Pawe³ Karpiñski scena z: Piotr Swend, Agnieszka Kaczorowska SK: , fot. Mikulski/AKPA

Piotr Swend, który zyskał uznanie za swoją rolę Maćka, od dawna jest nie tylko aktorem, ale także symbolem tolerancji i determinacji. Jego postać, chłopak z zespołem Downa, zainspirowała i wzruszyła widzów, pokazując, że przeciwności losu nie muszą być przeszkodą w realizacji marzeń i spełnianiu się w życiu.

Jak wygląda obecnie Piotr Swend?

Niemniej jednak, lata nie omijają nikogo, nawet postaci telewizyjnych. Swend, który niedawno skończył 35 lat, nadal wzbudza zainteresowanie mediów i fanów, którzy chętnie śledzą jego losy poza ekranem. Pewien czas temu aktora można było zobaczyć w programie “Pytanie na śniadanie”, gdzie udzielił szczerego wywiadu Mateuszowi Szymkowiakowi, dzieląc się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami związanymi zarówno z rolą w “Klanie”, jak i z życiem prywatnym.

Zobacz także: Jak dziś wygląda Julka Burska z serialu “Na dobre i na złe”? Będziecie w szoku!

Dzięki swojej postawie i talentowi aktorskiemu, Piotr Swend pozostaje ważną postacią w polskim show-biznesie, a rola Maćka Lubicza w “Klanie” pozostanie na zawsze jednym z jego największych osiągnięć.

Co obecnie robi Maciek z Klanu?

Pomimo tego, że Piotr Swend nadal pozostaje w obsadzie “Klanu” występuje również na deskach teatrów. Możemy spotkać go na scenach Teatru “21” oraz TR Warszawa. Gra jedną z głównych ról w spektaklu “Rodzina”. Na swoim koncie ma również inne role filmowe i teatralne. Występował m.in. w produkcji “Przekręt”, oraz w spektaklach m.in.: “10 pięter”, “Upadki”, “Indianie” czy “Ja jestem ja”.

Pamiętacie, Maćka z początku jego przygody w “Klanie”?

Źródło: Instagram, Youtube, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej