Połącz się z nami

Jan Błachowicz: [wiek, UFC, kariera, Instagram]

Opisy gwiazd

Jan Błachowicz: [wiek, UFC, kariera, Instagram]

Jan Błachowicz to jeden z najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. Jest sportowcem, któremu udało się zrobić karierę nie tylko w kraju, ale również za granicą. Może pochwalić się naprawdę liczną grupą fanów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie przeczytajcie artykuł poniżej!

Jan Błachowicz: wiek

Sportowiec pochodzi z Cieszyna, a urodził się 24 lutego 1983 roku. W związku z tym, w tym roku obchodził swoje 37. urodziny. Jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki, grapplerem oraz boksu tajskiego. Pseudonim Cieszyński Książe, którym się posługuje pochodzi od miejscowości, w której się urodził.

Jan Błachowicz: kariera

Jego pierwsza walka zawodowa odbyła się w 2007 roku. Kilka miesięcy później wygrał turniej eliminacyjny do KSW, a następnie związał się z tą federacją profesjonalnym kontraktem. Podczas gali organizowanych na przestrzeni lat pokonał czołowych zawodników europejskich. Swoje zdolności trenował nie tylko w Polsce, ale także w najlepszych klubach sportowych na świecie. Podczas kariery spotykały go także poważne kontuzje, które powodowały czasem długotrwałe przerwy od walk. Po udanych występach w polskiej federacji, związał się z amerykańską federacją.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przezicz (@janblachowicz)

Jan Błachowicz: UFC

W 2014 roku podpisał kontrakt z amerykańską organizacją UFC, jedną z najsłynniejszych na całym świecie. Podczas organizowanych gali zanotował zarówno spektakularne zwycięstwa, ale zdarzało się, że musiał uznać przewagę swoich przeciwników. Za jedną z ostatnich walk otrzymał nawet bonus za efektowny nokaut. Na swoim koncie ma także nagrody Heraklasów Polskiego MMA. Na chwile obecną, bilans jego walk to 4 porażki i dwa zwycięstwa.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Janicz (@janblachowicz)

Jan Błachowicz: Kuba Wojewódzki

Błachowicz był jednym z gości w programie Kuby Wojewódzkiego, który cieszy się duża popularnością wśród widzów TVN-u. Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję obejrzeć jego występ już 15 października o godzinie 22 30.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Janicz (@janblachowicz)

Jan Błachowicz: Instagram

Sportowiec prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @janblachowicz, a jego aktywność śledzi tam ponad 201 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jawicz (@janblachowicz)

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry