Połącz się z nami

Maciej Musiał jako jeden z najbardziej wpływowych młodych gwiazd Europy według Forbsa!

News

Maciej Musiał jako jeden z najbardziej wpływowych młodych gwiazd Europy według Forbsa!

To niezwykły sukces 24 -letniego aktora! Jako jeden z 30 młodych aktorów znalazł się w zestawieniu najbardziej wpływowych gwiazd przed trzydziestką według Forbsa. Wśród jakich innych europejskich sław znalazł się Maciej Musiał?

View this post on Instagram

???

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

Swoją popularność młody aktor zdobył dzięki roli Tomka Boskiego w bardzo popularnym serialu „Rodzinka.pl”. Od tej pory jego kariera nabrała szybkiego tempa. Mogliśmy zobaczyć go jako prowadzącego programy rozrywkowe m.in. „Voice of Poland” oraz „Kocham Cię Polsko”. W ostatnim czasie zagrał w nowym serialu „1983” produkcji ogromnej marki Netflix. Dzięki tej roli zdobył uznanie oraz otworzyły mu się drzwi do międzynarodowej kariery. Najlepszym dowodem na to jest to, że  znalazł się na liście 30-tu najbardziej wpływowych aktorów Europy poniżej 30-stki.

Razem z młodym aktorem w rankingu znaleźli się m.in:

  • Daniel Radcliffe, którego kojarzymy z roli Harry’ego Pottera
  • Lily James, znana z roli Kopciuszka w najnowszej wersji filmu
  • Joe Alwyn, aktor zagrał w „Faworycie”, prywatnie partner Taylor Swift
  • Tom Holland, gwiazda filmów należących do Marvel Cinematic Unverse

Trzeba przyznać, że jest to niesamowity sukces młodego Polaka. Jesteśmy dumni z Maćka, trzymamy kciuki i życzymy mu międzynarodowej kariery.

View this post on Instagram

Damn! Wczoraj skończyłem 24 lata, a dziś dotarła do mnie informacja, że @forbes umieścił mnie na swojej liście 30under30 Europe w kategorii “entertainment” obok takich osobowości, jak Tom Holland czy Mura Masa. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i chciałbym Wam w skrócie powiedzieć z jakiego powodu się tam znalazłem. Mając 18 lat poleciałem pierwszy raz do Los Angeles, gdzie zderzyłem się ze ścianą hermetycznego środowiska filmowego. Wróciłem do Polski i pomyślałem – dobra, zrobię to sam. Razem z przyjacielem wpadliśmy na pomysł serialu, który wspólnie rozwijaliśmy. Ostatecznie wyprodukowaliśmy go i sprzedaliśmy Netflixowi. Cały proces trwał 4 lata i był pełen trudnych momentów. Słyszeliśmy w Polsce, że nic nie znaczymy, nic nie umiemy i że nie mamy szans. Dziś „1983” można oglądać w ponad 190 krajach na całym świecie. Chciałbym, żeby historia tego projektu była przykładem dla młodych ludzi, że się da. Że warto się rozwijać, mieć marzenia, które są silnikiem naszych działań i o te marzenia walczyć. Że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Nie przejmować się brakiem wiary innych w naszą wizję, ani niepowodzeniami, ale wyciągać z nich wnioski. A przede wszystkim, żeby wpuszczać w siebie tylko dobro i patrzeć w stronę światła. Bo tam, gdzie patrzymy – tam idziemy. A przy okazji kibicować innym w ich podróży. Jeszcze raz dziękuje @forbes i walczymy dalej, bo planów jest sporo;) ?@agataserge

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

A wy jak sądzicie? Uda mu się zrobić karierę poza granicami naszego kraju?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry