Połącz się z nami

Marcela Leszczak topless! Nie wszystkim spodobała się taka ekspresja!

Moda i uroda

Marcela Leszczak topless! Nie wszystkim spodobała się taka ekspresja!

Modelka pokazała w sieci kolejne odważne zdjęcie, ale niespodziewanie pod postem pojawiła się burza w komentarzach internautów! Marcela Leszczak topless!

Marcela postanowiła pokazać na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie topless. Chociaż sesja, w której wzięła udział modelka, była bardzo subtelna, jedna z internautek miała osobliwe spostrzeżenia.

Marcela Leszczak szerokiej publiczności dała się poznać w 3 edycji popularnego programu TVN- „Top Model”. W programie doszła bardzo daleko, gdyż znalazła się aż w finale, w którym przegrała o mały włos z Zuzą Kołodziejczyk. Chociaż od udziału w show minęło kilka lat, Marcela wciąż obecna jest w polskim show-biznesie i stara się spełniać na wielu płaszczyznach zawodowych.

Poza występem w dość kontrowersyjnym serialu pokazującym losy bogatych mieszkańców stolicy „Miłość na bogato”, ostatnio Leszczak dała się poznać także jako wokalistka. Jakiś czas temu pokazała na swoim Instagramie filmik, prezentując internautom swój wokal. To, w jaki sposób śpiewa, bardzo spodobało się jej fanom, a od tego czasu modelka regularnie uczęszcza na lekcje wokalne.

Poza rozwojem własnej kariery prywatnie Marcela jest także spełnioną mamą małego Fryderyka. Chłopczyk jej owocem miłości jej oraz aktora – Miśka Koterskiego. Chociaż zarówno Leszczak, jak i ojciec jej synka oficjalnie nie przyznali, że ich związek nie przetrwał, media wielokrotnie spekulowały o końcu tej miłości.

Marcela Leszczak topless!

Marcela jako sobą medialna aktywnie prowadzi także swój profil w mediach społecznościowych. Modelka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami i krótkimi relacjami. To właśnie jedno z niedawnych nagrań Marceli wypomniała jej internautka pod najnowszym zdjęciem modelki. Leszczak jakiś czas temu nagrała relację, w której mówiła, jak podziwia swoje koleżanki, które mają odwagę wrzucać nagie zdjęcia do sieci. Tłumaczenie, dlaczego nie potrafiłaby tego zrobić, było takie, iż obserwuje ją także rodzina i nie chciałby, żeby bliskie osoby oglądały ją na tak odważnych zdjęciach.

Prawdopodobnie Marcela zmieniła zdanie, gdyż pokazała w sieci bardzo odważne zdjęcie. Pod najnowszym postem wywołała się niemała burza, którą rozpoczęła jedna z internautek, przypominając Marceli niedawne nagranie.

https://www.instagram.com/p/B8erUCGBzFa/

Marcela w jednym z komentarzy postanowiła odpowiedzieć zaciekawionej internautce.

„wiesz, nie chce głupio tłumaczyć się i określając zdjęcia koleżanek wulgarnymi. Zdjęcie powstało podczas sesji. Nie oceniam koleżanek, nie oceniam Michała i jego wiary, nie oceniajcie mnie”

Tłumaczcie Marceli Leszczak jest wystarczające?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry