Połącz się z nami

Natalia Nykiel: [wiek, piosenki, The Voice of Poland, Instagram]

Opisy gwiazd

Natalia Nykiel: [wiek, piosenki, The Voice of Poland, Instagram]

Natalia Nykiel to wokalistka, która od kiedy pojawiła się na polskim rynku muzycznym, niezmiennie pozostaje w czołówce najpopularniejszych artystów. Jej utwory szybko stają się hitami, a ciekawa osobowość jest bardzo intrygująca. Może pochwalić się naprawdę licznym gronem fanów. Co wiadomo na jej temat?

Natalia Nykiel: wiek

Piosenkarka pochodzi z miejscowości Mrągowo, tam też dorastała. Urodziła się 8 lutego 1995 roku, a więc niedawno obchodziła swoje 25 urodziny. Co ciekawe, zdobyła tytuł inżyniera na Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na kierunku inżynieria środowiska. Następnie studiowała na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Portugalii.

Natalia Nykiel: piosenki

Sławę zyskała po udziale w programie The Voice of Poland, gdzie udało jej się dotrzeć aż do finału. Jednakże, już wcześniej z dużym powodzeniem brała udział w konkursach wokalnych. Jej pierwsza płyta pojawiła się na rynku w 2014 roku i bardzo szybko zyskała popularność. Między innymi pochodziły z niej kawałki Bądź duży oraz Error. Dotychczas na swoim koncie ma dwa albumy studyjne oraz jeden minialbum. We wrześniu ubiegłego roku zapowiedziała przerwę w karierze związaną z wyjazdem zagranicę.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@natnykiel)

Natalia Nykiel: The Voice of Poland

Do programu zgłosiła się w wieku 18 lat. Już wtedy wykazywała duże predyspozycje na zrobienie wielkiej kariery. W drużynie Patrycji Markowskiej zaszła naprawdę daleko. Mimo, że znalazła się w wielkim finale, niestety nie udało jej się zwyciężyć. Nie powstrzymało jej to jednak przed rozwojem muzycznym, co bezsprzecznie wyszło jej na dobre. Wiele plotkowano o jej powrocie do programu w roli trenerki, jednakże wydaje się być to jedynie pomówieniem.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@natnykiel)

Natalia Nykiel: The Four. Bitwa o sławę

Niebawem na antenie Polsatu pojawi się nowy program muzyczny, gdzie Nykiel wystąpi w jury. Obok niej miejsce sędziowskie zajmą Kuba Badach oraz Igor Herbut. Prowadzącą natomiast będzie Natalia Szroeder.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@natnykiel)

Natalia Nykiel: Instagram

Wokalistka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @natnykiel. Jej aktywność śledzi już ponad 90 tysięcy użytkowników. Zdjęcia, które publikuje są zawsze bardzo wyselekcjonowane i nie trafiają tam przez przypadek. Trzeba przyznać, że jest naprawdę piękną kobietą!

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@natnykiel)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry