Oliwer Kubiak: [wiek, Prince Charming, Instagram]

12 października 2021
Przez: : KS

Oliwer Kubiak to kolejny z przystojnych singli, których już niebawem poznany w pierwszym odcinku programu Prince Charming. Nie da się ukryć, że produkcja zapowiada się naprawdę bardzo interesująco, tym bardziej, że jest to pierwszy tego typu format w Polsce. Sprawdźmy, co wiadomo o jednym z jego bohaterów!

Oliwer Kubiak: wiek

Z oficjalnego profilu programu Prince Charming na Instagramie możemy dowiedzieć się, że Oliwer ma 26 lat. Oprócz tego, wiadomo, że pochodzi i mieszka na co dzień w Gdańsku. Mimo, że z natury wydaje się być spokojny i miły, jeśli ktoś zajdzie mu za skórę, potrafi pokazać drugie oblicze.

Co ciekawe, na poznawanie nowych ludzi ma swoją taktykę. W ich towarzystwie jest raczej małomówny, a następnie decyduje, kto jest warty jego uwagi. W ten sposób testuje nie tylko ludzi, ale także otoczenie. Być może, taka taktyka będzie przydatna również w programie.

https://www.instagram.com/p/CU63aBhoCzs/

Zobacz także: Co wiemy o Jonatanie Jądrzyku z Prince Charming?

Oliwer Kubiak: Prince Charming

Prince Charming to pierwszy w Polsce program, w którym miłości będą szukać mężczyźni. Według produkcji głównym bohaterem będzie Jacek Jelonek i to właśnie o jego względy będzie rywalizować trzynastu singli. Cała akcja rozegra się w pięknej willi położonej w słonecznej Hiszpanii.

Pierwszy odcinek produkcji premierę będzie miał już 12 października 2021 roku. Poczynania bohaterów wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić na każdy wtorek i czwartek na platformie Player.

Myślicie, że Oliwerowi uda się znaleźć wspólny język z Jackiem Jelonkiem, a tym samym wygrać nie tylko program, ale i prawdziwą miłość?

Oliwier Kubiak Prince Charming
Prince Charming – Oliwer Kubiak

Oliwer Kubiak: Instagram

Oliwier z Prince Charming prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @oliwer_kubiak. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 13,5 tysiąca użytkowników. Niewątpliwie, po udziale w programie liczba jego obserwatorów jeszcze wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej