Połącz się z nami

Ostra kłótnia Justina Biebera i Hailey Baldwin! O co poszło?

News

Ostra kłótnia Justina Biebera i Hailey Baldwin! O co poszło?

Między Justinem Bieber i jego żoną Hailey Baldwin doszło niedawno do dość ostrej wymiany zdań. Cała sytuacja nie umknęła uwadze mediów, które od razu wychwyciły napięcie między małżonkami. O co się pokłóciła słynna para? Są pewne przypuszczenia.

View this post on Instagram

Swag

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin Bieber ostatnio przechodzi ciężki okres w życiu. Zmaga się z depresją, co na pewno nie sprzyja jego relacji z żoną. Mężczyzna stał się bardzo nerwowy i drażliwy i we wszystkim widzi problem. Z jego humorami musi zmagać się jego żona. Ponadto wokalista przeszedł załamanie nerwowe, które doprowadziło do przełożenia wesela.   

Przypomnijmy, że artysta niedawno prosił w poście na Instagramie o modlitwę za swoje zdrowie. Wszystkie te wydarzenia bardzo zmartwiły jego fanów. Teraz mają oni kolejny powód do obaw. Dwa dni temu para została przyłapana na ostrej kłótni.

Sytuacja miała zdarzenie przed ich apartamentem w Nowym Jorku. Małżeństwo wychodząc z budynku, przed wejściem do auta, mocno się pokłóciło. Świadkowie tego zdarzenia nie wiedzą, co mogło być przyczyną ostrej wymiany zdań. Jednak media spekulują, że powodem nieporozumienia prawdopodobnie był udział Hailey w imprezie organizowanej przez Kendall Jenner. Warto zaznaczyć, że Kendall to była dziewczyna Justina i teraźniejsza przyjaciółka jego żony.

View this post on Instagram

25 sure looks good on u lover.. 🖤

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

Być może udział jego żony na imprezie jego byłej partnerki wywołał w Justinie takie emocje. Należy pamiętać, że przez swoją chorobę, artysta ma huśtawki nastrojów i dość łatwo wyprowadzić go z równowagi.

Myślicie, że to faktyczny powód kłótni państwa Bieber?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry