Wiktor Dyduła: [wiek, The Voice of Poland, Instagram]

3 listopada 2021
Przez: : KS

Wiktor Dyduła jest jednym z wokalistów, którym udało się zakwalifikować do finału dwunastej edycji programu The Voice of Poland. Okazuje się, że w programie zdobył nie tylko szanse na karierę muzyczną, ale także na miłość!

Wiktor Dyduła: wiek

Wielu internautów zastanawia się, ile lat ma Wiktor Dyduła. Otóż, w sieci można dotrzeć do informacji, że wokalista ma 24 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Kaszub, a konkretnie Przywidza. To miejscowość położona nad pięknym jeziorkiem.

Jak się okazuje, Wiktor na co dzień mieszka w Sopocie i pracuje jako kelner. Jednakże, nawet tam nie może powstrzymać się od śpiewania i często po tym rozpoznają go hotelowi goście. Mieszka z mamą i trojgiem rodzeństwa. Jego bracia, także są utalentowani muzycznie. Jeden z nich gra na basie, natomiast drugi na gitarze.

Oprócz muzyki, pasją uczestnika 12. edycji programu The Voice of Poland jest także piłka nożna. Dużo satysfakcji przynosi mu także praca w hotelowej restauracji.

Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że wokalista na planie wokalnego show TVP poznał wybrankę serca. Mianowicie, niedawno, w sieci zamieścił wspólne zdjęcie z Esterą Androsiuk, która także próbowała swoich sił w The Voice of Poland.

https://www.instagram.com/p/CT-X9V5oGXk/

Zobacz także: Co wiemy o Małgorzacie Chruściel z The Voice of Poland 12?

Wiktor Dyduła: The Voice of Poland

Jak na rodowitego Kaszuba przystało, Wiktor muzykę ma we krwi. Tradycje te wyniósł w rodzinnego domu, gdzie często wspólnie muzykowano. Jak widać, nie rozstał się z nimi do teraz.

Do programu The Voice of Poland zgłosił się, aby poszerzać swoje wokalne horyzonty. Nie przez przypadek wybrał drużynę Tomsona i Barona. Niektórzy internauci twierdzą, że Wiktor jest jednym z faworytów do wygrania 12. edycji muzycznego show.

Wiktor Dyduła Estera Androsiuk
Wiktor i Estera z The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła: Instagram

Uczestnik The Voice of Poland 12 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @wiktor.dy. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad 14 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej