Połącz się z nami

Wojciechowska 18 lat temu! Zobaczcie jej metamorfozę!

wojciechowska 18 lat temu

Z życia gwiazd

Wojciechowska 18 lat temu! Zobaczcie jej metamorfozę!

Martyna Wojciechowska zaskoczyła swoich fanów w bardzo pozytywny sposób. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie sprzed 18 lat! Musicie to zobaczyć!

Martyna Wojciechowska to polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka.
Znana głównie dzięki pasji do podróżowania. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła pod koniec lat 90, prowadząc „Automaniaka”, „Dzieciaki z klasą” czy pierwszą edycję kontrowersyjnego programu „Big Brother”. Więcej o życiu i wykształceniu Martyny pisaliśmy TUTAJ.
Od lat 90 niezmiennie znana i lubiana przez większość Polaków. Podróżniczka w swoim najbardziej popularnym programie „Kobieta na krańcu świata” pokazała społeczeństwu polskiemu problemy naszego świata, czyli seksizm, przemoc, biedę, znęcanie nad zwierzętami czy polowanie na ludzi, które wydają się tak odległe, a dzieją się nieopodal nas.

Martyna od lat jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swój Instagram zazwyczaj dodaje zdjęcia z egzotycznych i dalekich podróży. Tym razem zaskoczyła bardzo pozytywnie swoich fanów dodając zdjęcie sprzed lat! Kolaż dwóch fotografii pokazuje Martynę 18 lat temu i dziś:

„Dziękuję twórcom internetowym
za przypomnienie, że 18 lat temu wyglądałam poważniej niż teraz👵🏻😜 2001 vs 2019. Najlepszy dowód na to, żeby na ślepo nie podążać za trendami w modzie i makijażu😂😂😂
Cały długi weekend planuję spędzić #NOMAKEUP🤪 a jak tam u Was plany? Pochwalcie się, gdzie jesteście!
M. 📸”

Wojciechowska zdecydowanie nie jest zadowolona ze swojego mocnego makijażu, kiedy miała 26 lat.
Fani zachwycają się urodą Martyny, komplementując, że wygląda zdecydowanie lepiej w obecnej odsłonie.

Bez wątpienia Martyna Wojciechowska jest urodziwą kobietą, wyglądała pięknie zarówno w mocnym makijażu, jak i w naturalnym wydaniu.
A Wy jak uważacie? 

Kontynuuj czytanie
Reklama

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry