Połącz się z nami

Wojciechowska 18 lat temu! Zobaczcie jej metamorfozę!

wojciechowska 18 lat temu

Z życia gwiazd

Wojciechowska 18 lat temu! Zobaczcie jej metamorfozę!

Martyna Wojciechowska zaskoczyła swoich fanów w bardzo pozytywny sposób. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie sprzed 18 lat! Musicie to zobaczyć!

Martyna Wojciechowska to polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka.
Znana głównie dzięki pasji do podróżowania. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła pod koniec lat 90, prowadząc „Automaniaka”, „Dzieciaki z klasą” czy pierwszą edycję kontrowersyjnego programu „Big Brother”. Więcej o życiu i wykształceniu Martyny pisaliśmy TUTAJ.
Od lat 90 niezmiennie znana i lubiana przez większość Polaków. Podróżniczka w swoim najbardziej popularnym programie „Kobieta na krańcu świata” pokazała społeczeństwu polskiemu problemy naszego świata, czyli seksizm, przemoc, biedę, znęcanie nad zwierzętami czy polowanie na ludzi, które wydają się tak odległe, a dzieją się nieopodal nas.

Martyna od lat jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swój Instagram zazwyczaj dodaje zdjęcia z egzotycznych i dalekich podróży. Tym razem zaskoczyła bardzo pozytywnie swoich fanów dodając zdjęcie sprzed lat! Kolaż dwóch fotografii pokazuje Martynę 18 lat temu i dziś:

„Dziękuję twórcom internetowym
za przypomnienie, że 18 lat temu wyglądałam poważniej niż teraz??? 2001 vs 2019. Najlepszy dowód na to, żeby na ślepo nie podążać za trendami w modzie i makijażu???
Cały długi weekend planuję spędzić #NOMAKEUP? a jak tam u Was plany? Pochwalcie się, gdzie jesteście!
M. ?”

Wojciechowska zdecydowanie nie jest zadowolona ze swojego mocnego makijażu, kiedy miała 26 lat.
Fani zachwycają się urodą Martyny, komplementując, że wygląda zdecydowanie lepiej w obecnej odsłonie.

Bez wątpienia Martyna Wojciechowska jest urodziwą kobietą, wyglądała pięknie zarówno w mocnym makijażu, jak i w naturalnym wydaniu.
A Wy jak uważacie? 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry