Połącz się z nami

Bliźniak opuszcza „Love Island”! Monika walczy o Franka!

Rozrywka

Bliźniak opuszcza „Love Island”! Monika walczy o Franka!

Bliźniak opuszcza „Love Island”! Monika podjęła decyzję wybierając jednego z braci. Piotr, czy Paweł opuścił wyspę?

W piątkowy wieczór byliśmy świadkami kolejnego „przeparowania” i dramatu jednej z uczestniczek. Monika podczas wyboru partnera miała jeden cel- Franka. Niestety, blondynkę uprzedziła Marietta, która wybierała jako pierwsza. Co więcej, Monika dokonywała wyboru jako ostatnia, gdzie zostali jej bliźniacy, Piotr i Paweł. Żaden z panów raczej nie przypadł do gustu Moni, która stwierdziła, że w tym momencie ma ochotę iść spakować walizki i zabrać stąd bliźniaków, o czym pisaliśmy tutaj. W tej niepewności produkcja programu pozostawiła widzów na cały weekend i do tej pory nie było wiadomo, na co zdecydowała się blondynka.


Love Island- bliźniak opuszcza wyspę!

O losach bohaterów widzowie dowiedzieli się w poniedziałkowym odcinku. Monika wybrała Pawła, zatem Piotr musiał opuścić willę. Jednak dziewczyna pragnęła stworzyć parę z Frankiem. Mężczyzna widząc jak dziewczyna przeżywa sytuację, postanowił oczyścić atmosferę i porozmawiać z Monią. Czy rzeczywiście ta konwersacja poprawiła dziewczynie humor? Najwyraźniej tak, bo na następny dzień blondynka przystąpiła do walki, próbując przekonać Franka do siebie. Jednak dziewczyna ma mocną konkurencję w postaci Marietty, która tak łatwo nie odpuszcza. Wydaje się jednak, że blondynka tym razem jest na straconej pozycji, bo przystojny ratownik coraz mocniej angażuje się w związek z szatynką.

View this post on Instagram

Zostaje Paweł!

A post shared by Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) on

Dzień chłopaka w „Love Island”

Z okazji dnia chłopaka, Sylwia i Marietta postanowiły zrobić niespodziankę swoim nowym partnerem i przygotowały im śniadanie do łózka. Mężczyźni byli zachwyceni niezła pomysłowością ukochanych. Jak przyznał Mikołaj, nikt jeszcze nigdy nie przygotował mu takiego śniadania do łóżka, co bardzo połechtało Sylwię. Oliwia dla Maćka przygotowała na lunch burgera z frytkami. Monia postanowiła zrobić Pawłowi małe spa, Ada podarowała Damianowi misia.

Wybory Miss Love Island 2019

Przed panami trudne zadania. Muszą wybrać Miss Love Island 2019, a wyboru dokonać maja po prezentacji przez panie swoich talentów. Marietta zaśpiewała piosenkę Dody, Monika zaprezentowała wykonanie makijażu, Ada pokazała jak sprawnie chodzi po wybiegu, Sylwia zaprezentowała swoje umiejętności taneczne, natomiast Oliwia odsłoniła swój talent aktorski. Mężczyźni niemal jednogłośni zadecydowali, że Miss Love Island 2019 została Sylwia, która zachwyciła swoim zmysłowym tańcem.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry