Połącz się z nami

Facebook Ewy Farnej zhakowany! Padły wulgaryzmy!

News

Facebook Ewy Farnej zhakowany! Padły wulgaryzmy!

Facebookowe konto Ewy Farnej zostało zhakowane! Gwiazda poinformowała swoich fanów na Instagramie, że ostatnie posty na Facebooku nie zostało przez nią napisanych! Haker wrzucał prywatne zdjęcia gwiazdy i publikował wulgarne teksty!

Świeżo upieczona mama Ewa Farna, wystąpiła podczas festiwalu w Sopocie Top of the Top Sopot Festival. Był to jej jeden z pierwszych występów w telewizji od czasu narodzin jej synka. Młoda mama szybko wróciła na scenę, by móc cieszyć swoich fanów muzyką. Podczas jej występów na sopockiej scenie, ktoś włamał się na jej konto. Facebook Ewy Farnej zhakowany.

Niewątpliwie fani Ewy zaniepokoili się niecenzuralnymi treściami na jej profilu. Haker publikował prywatne zdjęcia Farnej i podpisywał je wulgaryzmami. Wrzucił zdjęcie piosenkarki z synkiem podpisując je Wk******y ten mały bombelek, wrzucę do okna, czy coś. Jakiś pomysł?” albo zdjęcie rachunku za stylizację z komentarzem: “Droga ze mnie ****” .

Ewa Farna postanowiła wyjaśnić całą sprawę i zamieściła wpis na profilu na Instagramie, informując o włamie na swoje facebookowe konto:

Moi drodzy, każdy fan pewnie zauważył i zrozumiał, że to nie ja publikuję ostatnie posty na FB stronie Ewa Farna. Konto zostało zhackowane.Proszę fanów i media o nierozpowszechnianie materiałów upublicznianych bez mojej wiedzy i woli.Przepraszam mocno, że moja nie mała rzesza (bo ponad 750 tysięcy) fanów jest np. atakowana wulgaryzmami rzekomo moim imieniem. Będę was informowała tutaj na Instagramie o ile konto do mnie wróci. Hacker będzie ścigany.”

View this post on Instagram

UWAGA‼️‼️

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Mamy nadzieję, ze sprawiedliwość dopadnie hakera i poniesie on konsekwencje za swoje czyny. Ewie życzymy wytrwałości!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry