Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka- Staraka. Wpisy pełne emocji!

23 sierpnia 2019
Przez: : M.S.

Piotr Woźniak- Starak nie żyje. 19 sierpnia producent filmowy pożegnał się z tym światem, zostawiając pogrążoną w smutku żonę i rodzinę. Śmierć Piotra wstrząsnęła całym polskim show- biznesem. Wielu nie może pogodzić się z jego śmiercią. W związku z tym gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka- Staraka na swoich profilach na Instagramie.

Piotr Woźniak- Starak zaginął po tym, jak wypadł z motorówki podczas gwałtownego skrętu. Poszukiwania milionera trwały cztery dni. Zakończyły się w piąty, gdy z jeziora wyłowiono ciało ludzkie. O odnalezieniu Piotra poinformował w czwartek z samego rana, wiceszef MSWiA. Informacje te zostały potwierdzone po identyfikacji zwłok przez rodzinę zmarłego. Śmierć cenionego producenta filmowego, a prywatnie męża Agnieszki Woźniak- Starak oraz przyjaciela wielu znanych osób, wstrząsnęła całym krajem. Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka- Staraka w social- mediach. Ich wpisy poruszają serca!

Magdalena Boczarska

Aktorka zamieściła bardzo wzruszający wpis i wspólne zdjęcie. Jej słowa chwytają serce!

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić… Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie. To chyba moje ulubione nasze zdjęcie. Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją “siostrą”. Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio. Śnij pięknie. Twoja “Miśka”

Alicja Bachleda- Curuś

Równie przejmujący wpis zamieściła na Instagramie była partnerka producenta, Alicja Bachleda- Curuś. Opublikowała również stare zdjęcie Piotra. Alicja była ponoć wielką miłością milionera.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko. Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein.”

Borys Szyc

Z przyjacielem pożegnał się również Borys Szyc.

Nie mam słów Piotrula. Żegnaj przyjacielu. Braszku. Odpoczywaj w spokoju. @pwsas – napisał w sieci.”

Maria Sadowska

Piotr współpracował z Marysią przy tworzeniu filmu „Sztuka kochania”. Reżyserka zamieściła długi wpis opisując jego działania i jak wiele mu zawdzięcza.

To On przekonał inwestorów, że kobieta taka jak ja będzie dobrym reżyserem wysokobudżetowego filmu jak “Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, co wcale nie było oczywiste. Dbał o każdy najmniejszy szczegół i drobiazgowo przygotowywał każdy detal swoich filmowych projektów. Nigdy nie odpuszczał na żadnym polu, co przynosiło świetne artystyczne efekty. Był też dobrym przyjacielem. Można było na niego liczyć. Często wystarczył jeden telefon… Kiedy zamarzyłam o łódce na mój ślub od razu zaoferował się, że sam nas nią zawiezie na wesele… Piotr miał energię i nowoczesny sposób myślenia. To wielka strata dla polskiego kina. Pozostanie po nim dziura zarówno w sercach wielu osób, jak i na rynku filmowym”

Joanna Przetakiewicz

Cenionego producenta pożegnała również Joanna Przetakiewicz.

Piotr, niech Anioły nad Tobą czuwają ?Byłeś postacią wielowymiarową. Wielki talent, inteligencja, kreatywność, wspaniałe poczucie humoru oraz to, co najcenniejsze i podziwiam najbardziej – dobre serce i miłość do ludzi ?Trudno sobie wyobrazić cierpienie najbliższych. Tak bardzo będzie im Ciebie brakowało. Współczuję z całego serca @aga_wozniak_starak ♥️ PS. To szczególny moment, kiedy kulturalni ludzie okazują sobie TYLKO I WYŁĄCZNIE WSPARCIE I SERCE ♥️ Myślą i mówią CIEPŁO o zmarłym”

Swoje wpisy zamieścili również: Dorota Gardias, Piotr Stramowski, Ewa Chodakowska, Kinga Rusin, Eva Minge, Joanna Racewicz i wielu innych.

Żegnaj Piotrze! Wyrazy współczucia dla bliskich!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej