Połącz się z nami

Rafał i Gabriel z „Królowych życia” rozstali się! Co zobaczymy w nowej edycji?

News

Rafał i Gabriel z „Królowych życia” rozstali się! Co zobaczymy w nowej edycji?

Nowa edycja „Królowych życia” już niebawem w TTV. W nowym sezonie czeka na nas wiele niespodzianek, m.in. będziemy świadkami zakończenia związku głównych bohaterów. Rafał i Gabriel z „Królowych życia” nie są już razem! Świadkami ich rozstania będziemy w 1 i 2 odcinku programu!

„Królowe życia” to jeden z najpopularniejszych programów TTV. Doczekał się już 7 sezonów, a największą popularnością bez wątpienia cieszy się Dagmara Kaźmierska, która zyskała sobie rzesze wielbicieli. Oprócz niej jednym w głównych bohaterów jest Rafał Grabias, więcej na jego temat znajdziesz tutaj. Wraz ze swoim partnerem Gabrielem Sewerynem zwiedzają świat, dbają o interesy i spędzają czas z najbliższymi.


Rafał i Gabriel z „Królowych życia” rozstaną się!

Jednak ich sielanka prawdopodobnie się już skończyła. Jak donoszą media, para się rozstała! Widzowie o wszystkim dokładnie dowiedzą się w dwóch pierwszy odcinkach programu. Wszystko wskazuje na to, że miłość łączącą tę dwójkę nie przetrwa ciężkiego czasu i Rafał i Gabriel nie będą już razem. W ramach pocieszenia oboje zaczną korzystać z zabiegów kosmetycznych!


7 sezon- nowa uczestniczka Adrianna

Oprócz zawirowań w życiu Rafała i Gabriela, w siódmym sezonie poznamy nową uczestniczkę Adriannę. Jest to postać budząca kontrowersje, chociażby ze względu na swój wygląd. Ada jest bowiem niemalże cała pokryta tatuażami! Ta energiczna bohaterka przysporzy widzom na pewno sporo emocji!

7 sezon- Dagmara Kaźmierska

W nowym sezonie nie może zabraknąć również „Królowej życia”Dagmary. Kobieta będzie eksperymentować z medycyną niekonwencjonalną. Poza tym zbliża się otwarcie nowego butiku Kaźmierskiej. Atmosfera będzie gorąca, a dodatkowych problemów dostarczy Jacek, który nie będzie mógł poradzić sobie ze… smartfonem!

Nowa edycja zapowiada się emocjonująco! Ciekawe, co jeszcze czeka widzów w 7 sezonie! Będziecie oglądać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry