“Top Model” za nami! Kto odpadł i nie poleci na Fashion Week?

4 listopada 2019
Przez: : W.M.

Emocje w programie siegają zenitu. W poprzednim odcinku niespodziewanie odpadła Klaudia Chojnacka. W dzisiejszym odcinku modele i modelki odwiedzili wyjątkowi goście, uczestnicy z poprzednich edycji! Sprawdźcie, co się wydarzyło i jak wszyscy poradzili sobie na decydującej sesji zdjęciowej! To już 10 odcinek Top Model!

Top Model odcinek 10

Poranek przynosi duże zaskoczenie, ponieważ dom modelek i modeli odwiedzają niektórzy uczestnicy poprzednich edycji. Wszyscy spędzają miło czas i mają chwilę, aby się lepiej poznać. Ekipę odwiedza Michał Piróg i oznajmia, że wszyscy wybierają się na wycieczkę.

Modele i modelki dobierają się w pary mieszane, a zwycięzca i zwyciężczyni z obecnej edycji wezmą udział w kampanii największej marki jubilerskiej w Polsce. Znani z poprzednich edycji uczestnicy w tej sesji mają służyć swoją pomocą w parze.

Sandra pozuję w sesji w strugach deszczu z Adamem Niedźwiedziem, natomiast Michał z Anią Markowską. Adam Boguta towarzyszy na zdjęciu Oldze, Patryk Grudowicz pięknej Klaudii El Dursi. Zwyciężczyni poprzedniej edycji Kasia Szklarczyk pozuje razem ze Staszkiem, a Dawid z Żakliną Ta Dinh. Kinga wykonuje piękne zdjęcie z Frankiem Strąkowskim, a Ania z Hubertem Gromadzkim. Zadanie wygrywa Kinga i Staszek, którzy wystąpią w kampanii reklamowej Apart.

Sesję na marki jubilerskiej wykonywał juror Marcin Tyszka.

Kolejne zadanie odbywa się w Krakowie, z którego pochodzi Kinga. W kolejnym wyzwaniu pomaga Małgorzata Kożuchowska. Uczestnicy podzielili się na trzy grupy i muszą wcielić się kultowych bohaterów znanych seriali jak Seks w wielkim mieście, Przyjaciele i Stranger Things. Nagrodą dla uczestników, którzy przygotują najlepszą witrynę, będzie wspólna reklama z aktorką, Małgorzatą Kożuchowską. Zadanie wygrywa Ania, Olga i Staszek, którzy przygotowali scenę z serialu Stranger Things.

Kto odpadł z programu?

Sesja, która zdecyduje, które osoby wyjadą na Fashion Week. W zadaniu towarzyszy stylistka z magazynu Vouge i znana fotografka Zuza Krajewska. Stylizacje są naprawdę wyjątkowe i robią ogromne wrażenie w okolicznościach sesji. Wszyscy uczestnicy radzą sobie bardzo dobrze, ale drobne problemy z kostiumem ma Michał, a Klaudia, która pozuje jako ostatnia, ma najmniej czasu w świetle słonecznym.

Zobacz także: Top Model odcinek 9.

Przychodzi czas finałowego panelu, podczas którego jurorzy wybiorą uczestników, którzy wyjadą na Fashion Week.

Wszyscy modele i wszystkie modelki mają piękne zdjęcia finałowe i jurorzy mają spory dylemat, z kim muszą pożegnać się na tym etapie.

Ostatecznie najlepsze zdjęcie ma Staszek, a z programu odpada Ania Jaroszewska i Michał Gała.

10 odcinek Top Model już za nami! Spodziewaliście się takiej decyzji?

Na Fashion Week ostatecznie wyjadą Klaudia, Staszek, Olga, Kinga, Dawid i Sandra.

Zobacz także: Co wydarzy się w 11 odcinku Top Model?

źródło: Top Model odcinki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz