19-latka poślubiła 61-letniego weterana – reakcja rodziców nastolatki szokuje!

20 września 2021
Przez: : obcas

Ta relacja budzi skrajne emocje nie tylko u najbliższych pary, ale również niespokrewnionych osób. Mianowicie 19-latka poślubiła 61-letniego mężczyznę, którego poznała na portalu randkowym. Żeby tego było mało, pobrali się w tajemnicy przed wszystkimi. Reakcja rodziców nastolatki była radykalna!

19-latka poślubiła 61-letniego mężczyznę

19-letnia Audrey Cheyenne-Smiley Moon założyła sobie konto na popularnej aplikacji randkowej Badoo. Postanowiła za jej pośrednictwem znaleźć mężczyznę swojego życia. Na portalu poznała starszego od siebie o 42 lata weterana, który podobnie jak ona, służył dla żandarmerii. Nastolatka nie kryła zachwytu. Łączyła ich wspólna pasja i zamiłowanie do wojska.


ZOBACZ TAKŻE: NASTOLATEK WŁOŻYŁ SOBIE KABEL USB DO… SZOK, CO WYDARZYŁO SIĘ PÓŹNIEJ!

19-latka poznała 61-letniego Kevina dokładnie 9 stycznia 2020 roku. Przez kilka miesięcy mieli kontakt tylko przez internet, jednak w lipcu zdecydowali się spotkać po raz pierwszy. Jak sami przyznają, zakochali się od pierwszego wejrzenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Olumorocktv (@olumorocktv_global_news)

Warto wspomnieć, że Kevin niegdyś był w związku, z którego ma dwójkę dzieci w wieku 16 i 23 lat. Mężczyzna twierdzi, że jego dzieci w pełnie akceptuje jego nową partnerkę. Z kolei rodzice nastolatki absolutnie nie pochwalają ich relacji. Warto również wspomnieć, że rodzice Audrey mają kolejno 38 i 43 lat, a więc są o wiele młodsi niż od partnera własnej córki. Nie trudno się domyślić, że nie zaakceptowali oni Kevina. 19-latka wspomina, że rodzice krzyczeli na Kevina, a nawet zdecydowali się wezwać policję.

Przekonywania rodziców na nic się zdały i w sierpniu 2021 roku Kevin i Audrey udali się do Nevady, gdzie po kryjomu, nie informując nikogo wzięli ślub. Świeżo upieczeni małżonkowie mają już plany na przyszłość. Za rok, kiedy Kevin przejdzie na emeryturę pragną udać się w podróż kamperem. Ponadto chcą mieć psa i dzieci.

Co myślicie o tak duże różnicy wieku w związku?

 

źródło: instagram.com, o2.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej