19-letnia aktorka walczy o życie. Wypadła z balkonu na 5. piętrze

Słowa kluczowe:
aktorkaszpital
29 maja 2024
Przez: : W.M.

Młoda aktorka Mamie Laverock, znana z roli Rosaleen Sullivan w popularnym serialu “Głos serca” walczy o życie. Kilka dni temu w jednym ze szpitali w Vanvover 9-leni aktorka wypadła z 5 piętra balkonu, doznając licznych obrażeń. Rodzina prosi o wsparcie i pomoc w uzbieraniu funduszy potrzebnych na leczenie Mamie.

Znana aktorka wypadła z balkonu. Walczy o życie

Kilka dni temu doszło do niebywałej tragedii. Mamie Laverock po hospitalizacji w lokalnym szpitalu w Winnipeg z nieujawnionych przyczyn została przeniesiona do placówki w Vancouver. Tam doszło do dramatycznego zdarzenia. Mamie spadła z balkonu na piątym piętrze szpitala, doznając poważnych obrażeń, które zagroziły jej życiu. Aktorka przeszła wiele operacji ratujących jej życie, jednak jej stan wciąż jest poważny i podłączona jest do specjalnej aparatury.
Rodzina i bliscy 19-latki podjęli decyzję o uruchomieniu zbiórki pieniędzy na leczenie Mamie poprzez platformę GoFundMe.

Z głębokim smutkiem informujemy, że 26 maja Mamie, która przez ostatnie dwa tygodnie była na intensywnym leczeniu, została wyprowadzona z zabezpieczonego oddziału szpitala i zabrana na balkon, z którego spadła z pięciu pięter. Odniosła obrażenia zagrażające życiu, przeszła wiele rozległych operacji i obecnie jest podłączona do aparatury podtrzymującej życie” – czytamy na stronie GoFundMe.

Twórcy serialu”Głos serca”, w którym gra 19-letnia aktorka, wyrażają ogromny smutek i wsparcie dla Mamie. Produkcja serialu, Hallmark Media, wydała oświadczenie, w którym przekazała swoje kondolencje i wsparcie dla Mamie oraz jej rodziny.

“Jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością o Mamie. Jako ukochana członkini naszej społeczności “Głos serca” życzymy jej i jej rodzinie spokoju, pocieszenia i wielu modlitw w tym trudnym czasie” – napisano w komunikacie opublikowanym przez Variety.

Johannah Newmarch, która w “Głosie serca” wciela się w rolę matki Mamie, również publicznie wyraziła swoje wsparcie. Aktorka zaapelowała do ludzi dobrej woli, aby włączyli się w pomoc i wsparli leczenie 19-latki.

“Bardzo kocham tę cudowną rodzinę i mam złamane serce. To wyniszczający czas dla nich i wszystkich, którym bardzo zależy na słodkiej Mamie. Proszę o pomoc, jeśli tylko możesz. Potrzebują wszelkiego wsparcia, jakie mogą uzyskać, aby przetrwać ten koszmar. Dziękuję” – czytamy w portalu X

Kariera Mamie Laverock

Mamie Laverock to obiecująca aktorka, która zadebiutowała w branży filmowej w 2011 roku w filmie “Śmiertelna gra”. Przez lata pojawiła się w różnych produkcjach, zdobywając uznanie i rozpoznawalność szczególnie za sprawą roli w “Głosie serca”.

W ciągu lat wystąpiła w różnych filmach i serialach telewizyjnych. Jej role obejmują występy w filmie “The Hollow Child” oraz w serialu Netflix “Seria niefortunnych zdarzeń”, gdzie zagrała postać Snow Scout w trzecim sezonie​. Jej kariera rozwijała się również dzięki innym produkcjom Hallmark, takim jak “Wedding of Dreams”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej