23-letnia DJ-ka znaleziona martwa w walizce! Schwytano sprawcę i opublikowano jego zdjęcie!

25 stycznia 2023
Przez: : M.J

W stolicy Kolumbii doszło do makabrycznego odkrycia. W jednym z kontenerów na śmieci, w walizce znaleziono ciało młodej kobiety, która była wschodzącą gwiazdą południowoamerykańskiego clubbingu. Wiadomo, że Valentina Trespalacios zginęła w skutek powieszenia. Sprawcę poszukiwano od kilku dni. Mężczyzna jest już w rękach policji, a jego zdjęcie krąży po sieci.

23-letnia DJ-ka ofiarą przerażającej zbrodni

Przerażającego odkrycia dokonali pracownicy firmy zajmującej się utylizacją odpadów. 22 stycznia w jednym z kontenerów na śmieci w Bogocie znaleziono niebieską walizkę, a w środku ciało 23-letniej Valentiny Trespalacios. Odkrycia dokonano w dzielnicy Los Cambulos.

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące szczegóły w sprawie Aleksandra M. z „Kuchennych rewolucji”. Głos zabrała Prokuratura

Choć wcześniejsze doniesienia mówiły, iż ciało dziewczyny rozczłonkowano, to nie są one prawdziwe. Eksperci medycyny sądowej stwierdzili, że śmierć kobiety nastąpiła przez powieszenie. Policja za pomoc w odnalezieniu sprawcy wyznaczyła nagrodę pieniężną. Niedługo później sprawca tej makabrycznej zbrodni został schwytany w Panamie, a okazał się nim John Poulos pochodzący ze Stanów Zjednoczonych.

Schwytano mordercę 23-letniej Dj-ki

Rodzina i przyjaciele Valentiny są wstrząśnięci zbrodnią, bo jak się okazuje, sprawcą jest chłopak 23-latki. Od samego początku policja podejrzewała 33-letniego Amerykanina, który znał się z kobietą od roku. Para poznała się przez internet, a 20 i 21 stycznia razem bawili się na imprezach w Bogocie, co można było zobaczyć na profilu 23-latki w mediach społecznościowych.

“Miała obiecującą przyszłość. Jeździła po całym kraju i występowała w najlepszych klubach nocnych. W mojej głowie przechowuję nasze najlepsze chwile. Niech sprawiedliwości stanie się zadość”- powiedział przyjaciel dziewczyny.

Jak podkreśla wujek zamordowanej 23-latki, Valentina i John mieli wiele wspólnych planów. Podejrzenia spadły na mężczyznę, kiedy nagle zniknął i usunął swoje konta w mediach społecznościowych.
Do schwytania Johna Poulosa doszło w Panamie przez tamtejsze służby na prośbę kolumbijskiej policji. Zdjęcie z aresztowania mężczyzny udostępniono w sieci.

“Była krajowym i międzynarodowym DJ-em z wielką przyszłością. Zatrudniano ją w najlepszych klubach w Bogocie i kraju, a także miała możliwość wyjazdu do innych państw w Ameryce Południowej”- mówił lokalnym mediom wujek artystki.

Źródło: wiadomości.wp.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej