29 punktów Kurdej- Szatan w „Tańcu z Gwiazdami to przesada? Tancerz nie ma wątpliwości!

14 września 2019
Przez: : M.S.

Za nami pierwszy odcinek „Tańca z Gwiazdami”! Zdecydowanymi faworytami programu stali się Basia Kurdej- Szatan i Jacek Jeschke, którzy już w premierowym odcinku zdobyli niemalże maksymalną ilość punktów! Jednak nie wszyscy zgadzają się z werdyktem jury! 29 punktów Kurdej- Szatan to przesada?

Bez wątpienia wczorajszy odcinek „Tańca z gwiazdami” wzbudził mnóstwo emocji, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Z programem pożegnała się faworytka programu Reni Jusis, która z przykrością stwierdziła, że nie zgadza się z werdyktem widzów, o czym pisaliśmy tutaj.

Tango Basi Kurdej- Szatan

Ponadto, najwięcej punktów jury przyznało Basi Kurdej- Szatan i Jackowi Jeschke za tango. Sama Iwona Pavlović rozpływała się nad tą parą:

„Nie, nie, nie i powtórzę jeszcze raz nie. Nie możecie w pierwszym odcinku tak dobrze tańczyć. Największa poprawność tego wieczoru, za co dziękuję”.

Para ostatecznie zdobyła niemal maksymalną ilość punktów. Andrzej Grabowski i Iwona Pavlović ocenili ten duet na „dychę”, a Michał Malitowski przyznał 9. Ostatecznie para zdobyła 29 punktów, co bardzo rzadko zdarzało się w pierwszych odcinkach programu.

29 punktów Kurdej- Szatan i Jeschke to przesada?

Opinii jury jednak wielu nie popiera. Szczególnie w tej kwestii postanowił wypowiedzieć się były tancerz „Tańca z gwiazdami” Żora Korolyov, który ma totalnie odmienne zdanie na temat tańca, jaki zaprezentowała sympatyczna blondynka.

Tancerz na fanpage programu postanowił zaryzykować i zamieścił swoją opinię na temat tanga, którego zatańczyli Basia Kurdej- Szatan oraz Jacek Jeschke:

“Z całym szacunkiem, za tango 29 punktów? Słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30. No nie znam się na tańcu, niestety. Życzę powodzenia wszystkim tancerzom z ręką na sercu! Lekkiego parkietu i niech wygra lepszy. Obiecuję więcej nie komentować. Pozdrawiam, Wasz Żora”napisał tancerz.

Jak się okazało, jego opinie podziela rzesza internautów, którzy podobnie jak on, nie zgadzają się z ocenami jury. Nawet sam Żora zaskoczył się taką reakcją widzów, co skomentował na swoim Instastories:

„Bałem się pisać prawdę i mówić prawdę, bo przecież ludzie tego nie lubią. Zaryzykowałem, ale nie spodziewałem się, jak wielu z Was myśli podobnie. Dziękuję”.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/zorakorolyov/
Źródło: https://www.instagram.com/stories/zorakorolyov/

Wy także uważacie, że Basia i Jacek nie zasłużyli na zdobyte 29 punktów? Nam się taniec podobał, ale przyznana nota również była dla nas sporym zaskoczeniem!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz