Połącz się z nami

29 punktów Kurdej- Szatan w „Tańcu z Gwiazdami to przesada? Tancerz nie ma wątpliwości!

Rozrywka

29 punktów Kurdej- Szatan w „Tańcu z Gwiazdami to przesada? Tancerz nie ma wątpliwości!

Za nami pierwszy odcinek „Tańca z Gwiazdami”! Zdecydowanymi faworytami programu stali się Basia Kurdej- Szatan i Jacek Jeschke, którzy już w premierowym odcinku zdobyli niemalże maksymalną ilość punktów! Jednak nie wszyscy zgadzają się z werdyktem jury! 29 punktów Kurdej- Szatan to przesada?

Bez wątpienia wczorajszy odcinek „Tańca z gwiazdami” wzbudził mnóstwo emocji, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Z programem pożegnała się faworytka programu Reni Jusis, która z przykrością stwierdziła, że nie zgadza się z werdyktem widzów, o czym pisaliśmy tutaj.

Tango Basi Kurdej- Szatan

Ponadto, najwięcej punktów jury przyznało Basi Kurdej- Szatan i Jackowi Jeschke za tango. Sama Iwona Pavlović rozpływała się nad tą parą:

„Nie, nie, nie i powtórzę jeszcze raz nie. Nie możecie w pierwszym odcinku tak dobrze tańczyć. Największa poprawność tego wieczoru, za co dziękuję”.

Para ostatecznie zdobyła niemal maksymalną ilość punktów. Andrzej Grabowski i Iwona Pavlović ocenili ten duet na „dychę”, a Michał Malitowski przyznał 9. Ostatecznie para zdobyła 29 punktów, co bardzo rzadko zdarzało się w pierwszych odcinkach programu.

29 punktów Kurdej- Szatan i Jeschke to przesada?

Opinii jury jednak wielu nie popiera. Szczególnie w tej kwestii postanowił wypowiedzieć się były tancerz „Tańca z gwiazdami” Żora Korolyov, który ma totalnie odmienne zdanie na temat tańca, jaki zaprezentowała sympatyczna blondynka.

Tancerz na fanpage programu postanowił zaryzykować i zamieścił swoją opinię na temat tanga, którego zatańczyli Basia Kurdej- Szatan oraz Jacek Jeschke:

„Z całym szacunkiem, za tango 29 punktów? Słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30. No nie znam się na tańcu, niestety. Życzę powodzenia wszystkim tancerzom z ręką na sercu! Lekkiego parkietu i niech wygra lepszy. Obiecuję więcej nie komentować. Pozdrawiam, Wasz Żora”napisał tancerz.

Jak się okazało, jego opinie podziela rzesza internautów, którzy podobnie jak on, nie zgadzają się z ocenami jury. Nawet sam Żora zaskoczył się taką reakcją widzów, co skomentował na swoim Instastories:

„Bałem się pisać prawdę i mówić prawdę, bo przecież ludzie tego nie lubią. Zaryzykowałem, ale nie spodziewałem się, jak wielu z Was myśli podobnie. Dziękuję”.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/zorakorolyov/
Źródło: https://www.instagram.com/stories/zorakorolyov/

Wy także uważacie, że Basia i Jacek nie zasłużyli na zdobyte 29 punktów? Nam się taniec podobał, ale przyznana nota również była dla nas sporym zaskoczeniem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry