Tak wygląda grób tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka! [ZDJĘCIA]

18 sierpnia 2022
Przez: : M.J

18 sierpnia 2022 roku minęły trzy lata od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zginął na jeziorze Kisajno na Mazurach podczas pobytu w rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Jak wygląda miejsce pochówku męża Agnieszki Woźniak-Starak? Mogiła zmieniła się w imponujące mauzoleum.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Tą tragedią trzy lata temu żyły wszystkie media w Polsce. Producent filmowy, a prywatnie mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak, zginął nieopodal swojej posiadłości na Mazurach. Piotr Woźniak-Starak płynąc po zmroku swoją motorówką wraz ze znajomą kobietą, w pewnym momencie stracił panowanie nad łódką i znalazł się w wodzie. Choć kompance 39-latka udało się dopłynąć na brzeg, to mężczyzna nie miał już tyle szczęścia.

ZOBACZ TAKŻE: Sprawa Piotra Woźniaka-Staraka zawieszona! Jest komentarz prokuratury!

Ciało producenta takich filmów jak: Bogowie, Big Love, czy Ukryta Gra, znaleziono po kilku dniach dokładnie 22 sierpnia 2019 roku. Ostatnie pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka odbyło się w posiadłości Staraków w Fuledzie na Mazurach. Choć początkowo to właśnie tam miały spocząć prochy 39-latka, to teraz wiele wskazuje na to, że ostatecznie na miejsce spoczynku rodzina producenta wybrała warszawskie Powązki.

ZOBACZ TAKŻE: Jest wyrok w sprawie miejsca pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Bliski rodziny uznany za winnego

Imponujący grobowiec Piotra Woźniaka-Staraka

Grób Piotra Woźniaka-Staraka robi wrażenie. Początkowo na warszawskich Powązkach pojawił się skromny pomnik, który teraz zastąpił pokaźnych rozmiarów grobowiec z kremowego kamienia.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka.
Miejsce spoczynku Piotra Woźniaka-Staraka.

Wiadomo, że grobowiec został zaprojektowany na specjalne zlecenie we Włoszech. Mauzoleum, na którym widnieje napis “Starak”, jest pokaźnych rozmiarów, a do grobowca prowadzi wybrukowana granitowa alejka. Wewnątrz możemy dostrzec napis:

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jego żona złożyła mu wzruszający hołd!

Piotr Woźniak-Starak. Zginął tragicznie 18 sierpnia 2019 roku. Żył 39 lat

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka.
Piotr Woźniak-Starak zginął w wieku 39 lat.

Grobowiec zamyka oryginalna krata w kształcie gałęzi, przez którą doskonale widać jego wnętrze oraz dach w kształcie krzyża. W środku grobowca rodzina zadbała o to, aby regularnie była zmieniana dekoracja w postaci świeżych kwiatów i zniczy.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka.
Grobowiec rodziny Staraków.
Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka.
Dekoracje w grobowcu Staraków.
Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka.
Dach grobowca Staraków.

Całość wygląda imponująco i doskonale wpisuje się w architekturę zabytkowego cmentarza, jakim są Powązki. Choć jak do tej pory rodzina producenta filmowego nie potwierdziła, że to właśnie tam spoczywają prochy ich ukochanego syna, to wiele wskazuje na to, że to na zabytkowych Powązkach ostatecznie spoczął Piotr Woźniak-Starak.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka.
Grobowiec rodziny Staraków.

Źródło: YouTube / Super Express / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej