„40 kontra 20 2”: Amira i Tom są parą po programie? Znamy prawdę!

17 stycznia 2023
Przez: : M.J

Za nami finał drugiej edycji programu 40 kontra 20. Jak już wiadomo, wybranką 44-latka została Amira i nie da się ukryć, że tej dwójce od początku kibicowało wielu widzów. Jak potoczyły się ich losy po programie? Czy Tom i Amira nadal tworzą szczęśliwą relację? Tom Grabowski zdradził wszystko w rozmowie z Obcas.pl.

Relacja Amiry i Toma w programie 40 kontra 20

W tym randkowym reality-show nie było dnia bez większych emocji. Kilkanaście kobiet walczyło o względy Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego, jednak tylko dwie z nich opuściły mury greckiej rezydencji z partnerem u swojego boku.

Nie da się ukryć, że od samego początku Tom największym zainteresowaniem obdarzył Amirę. Piękna 28-latka z tunezyjskimi korzeniami na tyle zawróciła w głowie 44-latkowi, że dotarła do samego finału. W ich relacji nie brakowało wzlotów i upadków, jednak ostatecznie wygrała miłość, która była główną nagrodą w tym reality-show.

Czy Tomowi i Amirze udało się zbudować relację po powrocie z Grecji? Wiemy, jak potoczyły się losy tej dwójki, a dla wielu widzów może być to nie lada zaskoczenie.

ZOBACZ TAKŻE: „40 kontra 20 2”: Magda i Tomek jednak nie są razem po programie?

Amira i Tom są razem po programie?

Zdecydowaliśmy się zasięgnąć informacji u samego źródła. Tom Grabowski w rozmowie z Obcas.pl zdradził, jak potoczyła się jego relacja z Amirą. Już na wstępie podkreślił, że przeżyli wspólnie piękne chwile, jednak ostatecznie ich związek nie przetrwał.

Oczywiście wybrałem Amirę i spędziliśmy później super czas. Mieszkaliśmy razem z Amirą u mnie w Krakowie. Bardzo dużo podróżowaliśmy. Przyszedł jednak taki moment, że podjęliśmy wspólnie decyzję, że to może jest za wcześnie i się rozstaliśmy” – powiedział szczerze Tom w rozmowie z Obcas.pl.

Dla wielu widzów, którzy trzymali kciuki za Amirę i Toma może być to zaskakująca wiadomość, jednak jak podkreślił Grabowski, ich relacja trwa nadal. Choć nie są już parą, to wciąż są przyjaciółmi i świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Jesteśmy kumplami, przyjaźnimy się i jest wszystko super” – dodał na zakończenie.

Choć relacja tej dwójki nie przetrwała, to zdecydowanie Tom i Amira dostarczyli widzom wielu emocji. Czytając również komentarze fanów programu 40 kontra 20 w sieci, można śmiało stwierdzić, że drugi sezon reality-show przebił premierową edycję, w której miłości szukali wówczas Robert Kochanek i Bartosz Andrzejczak.

Źródło: Obcas.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej