„40 kontra 20 2”: Dlaczego Tom Grabowski zgłosił się do programu? Nie uwierzycie, kto namówił go na udział

22 maja 2022
Przez: : W.M.

Już niedługo widzowie oglądać będą mogli odcinki drugiej edycji programu 40 kontra 20. Jednym z uczestników, który będzie szukał miłości przed kamerami, jest Tom Grabowski. W rozmowie z Obcas.pl programowy Senior opowiedział, kto nakłonił go na zgłoszenie się do programu oraz czy chciałby związać swoją przyszłość z show-biznesem.

View this post on Instagram

A post shared by Tom Grabowski (@mr.grabowsky)

Kim jest Tom Grabowski?

Reality-show 40 kontra 20 zadebiutowało w polskiej telewizji w listopadzie 2021 roku i szybko zdobyło sympatię widzów. Nic dziwnego, że program doczekał się także drugiego sezonu, w którym poznamy nowych singli i singielki, szukających swoich drugich połówek.

Podobnie jak w poprzedniej edycji w programie pojawi się Senior oraz Junior, a także kilkanaście kobiet w różnym przedziale wiekowym. Tym razem starszym z singli jest Tom Grabowski. 44-latek na co dzień pracuje w branży nieruchomości, ale także spełnia się jako aktor oraz model.

Tom ma dwoje dzieci z poprzednich związków – dorosłego syna oraz nastoletnią córkę. Od ponad roku jest singlem i nie traci nadziei, że pozna jeszcze kobietą, którą pokocha i z którą stworzy związek oparty na szczerości i miłości. Czy Grabowski odnajdzie to, o czym marzy w programie 40 kontra 20? O tym przekonamy się oglądając odcinki drugiego sezonu reality-show z udziałem programowego Seniora.

View this post on Instagram

A post shared by Tom Grabowski (@mr.grabowsky)

Tom z 40 kontra 20

W rozmowie z Obcas.pl Tom Grabowski opowiedział, co skłoniło go do udziału w programie 40 kontra 20. Chociaż jak sam przyznał, jego starszy syn miał co to tej decyzji obiekcje, to córka namówiła go na udział w reality-show.

“Tak naprawdę miałem czas, namówiła mnie córka. Syn nie był za bardzo zadowolony może dlatego, że mieszka w Stanach Zjednoczonych, a córka powiedziała „Daddy jedź”. Dostałem 200% wsparcia od córki”  – wyznał

Zobacz także: Kim jest Tomasz Zarzycki z 40 kontra 20?

Już wkrótce nowe odcinki 40 kontra 20. Czy programowy Senior stresuje się nadchodzącą emisją? Czy liczy się z tym, że gdy odcinki z jego udziałem pojawią się w telewizji, widzowie nie wszystko odbierać mogą pozytywnie?

“Zdaję sobie sprawę, że może pojawić się hejt, ale tak już musi być. Nie mogę się już doczekać emisji. Myślę, że program będzie się wszystkim podobał, bo wyszło dobrze. Z tego co obserwowałem, jak rozmawiam z ludźmi i jak byłem tam uczestnikiem, to było fajnie. To był bardzo fajny czas dla wszystkich. Oczywiście było dużo stresu i nerwów, ale finał finałów było fajnie”

Czy poza udziałem w 40 kontra 20 Tom chciałby związać swoją przyszłość z show-biznesem? Uczestnik 40 kontra 20 nie ukrywa, że praca w telewizji, to kierunek, w który chciałby pójść.

“Na pewno wiążę swoją przyszłość z show-biznesem. Ja myślę, że to będzie kierunek, w którym pójdę. Czuje się w tym doskonale więc myślę, że to będzie taka moja przyszłość, gdzie będę pracował może w telewizji” – dodał dla Obcas.pl

Będzie oglądać 40 kontra 20 z udziałem Toma Grabowskiego?

źródło: obcas.pl/Instagram T. Grabowski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej