“40 kontra 20 2”: Uczestnicy nowego sezonu randkowego show!

8 listopada 2022
Przez: : M.S.

Już niebawem premiera 2. edycji randkowego programu 40 kontra 20. Poniżej przedstawiamy wszystkich uczestników reality-show. Poznajcie dwóch przystojniaków i kilkanaście gorących kobiet!

2 edycja. 40 kontra 20

Program 40 kontra 20 swój debiut miał w zeszłym roku latem. To wtedy po raz pierwszy stacja TVN7 wyemitowała randkowe reality-show, w którym bierze udział dwóch przystojnych mężczyzn- jeden junior, drugi senior, o których względu walczy kilkanaście pięknych kobiet w przedziale wiekowym od 18 do 60 lat.

W poprzedniej edycji tej jedynej poszukiwało dwóch przystojniaków- Robert Kochanek oraz Bartek Andrzejczak. Po wielu ttygodniach spędoznych w towarzystwie pięknych uczestniczek mężczyźni dokonali wyboru i wskazali swoje wybranki. Wówczas Robert związał się z Kingą Zapadką, natomiast Bartek zakochał się w Patrycji Rodak.

Niestety, związek Roberta i Kingi nie przetrwał, jednak Bartek i Patrycja nadal cieszą się wspólnym szczęściem.

Uczestnicy 2. edycji 40 kontra 20

Pod koniec listopada widzowie będą mieli okazję po raz kolejny śledzić losy uczestników programu 40 kontra 20. Tym razem piękne uczestniczki będą walczyły o względy dwóch przystojniaków Toma Grabowskiego oraz Tomasza Zarzyckiego.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy premiera 40 kontra 20 2?

Tom Grabowski

Na stałe mieszka w Krakowie i pracuje jako agent nieruchomości. Dorywczo zajmuje się także modelingiem. Poszukuje kobiety ambitnej i samodzielnej z naturalnym wdziękiem.

Tomasz Zarzycki

Tomasz zawodowo zajmuje się modelingiem, a w 2018 roku zdobył tytuł Mistera Polski. Pasjonuje się sportami ekstremalnymi.

Joanna

Joanna na stałe mieszka w Kalifornii i podobnie jak Tom zajmuje się nieruchomościami. Ma podwójne obywatelstwo, a od niedawna próbuje swoich się jako “Life & business coach”.

Natalia

Z wykształcenia jest prawniczką. Bardzo lubi grać w golfa, a od niedawna cieszy ją także jazda konna. Natalia woli starszych mężczyzn, w których pociąga ją intelekt.

Anita Shira

Z wykształcenia jest kosmetolożką i fizjoterapeutką, jednak aktualnie Anita realizuje się jako piosenkarka. Bardzo lubi motocykle i szybkie samochody. Jej największym marzeniem jest założyć rodzinę i wydać hit, który znany będzie na całym świecie.

Izka

Iza ma prawie pełnoletniego syna. Jej ciało zdobi spora ilość tatuaży. Szuka mężczyzny, który będzie dzielił z nią jej pasje.

Amelia

Z wykształcenia jest kosmetolożką. W wolnych chwilach uwielbia jazdę na quadach i spełnia się także w sportach wodnych. Zdecydowanie woli starszych mężczyzn.

Magdalena

W przeszłości prowadziła własną markę odzieżową. Uczęszczała do szkoły lotniczej, a niebawem zamierza zrobić kurs do pilotowania helikopterem. Woli młodszych mężczyzn.

Kasia

Z zawodu jest manicurzystką i ma skłonności do pracoholizmu. Wielokrotnie rozczarowała się swoimi partnerami, jednak wciąż szuka tego jedynego.

Amira

Z pochodzenia jest Tunezyjką i włada aż pięcioma językami. Zajmuje się sprzedażą kosmetyków na rynkach afrykańskich. Ponadto spełnia się również w roli fotomodelki.

Izabela

Pół Algierka, pół Góralka. Aktualnie uczy się na kosmetolożkę. W mężczyznach szuka przede wszystkim stabilności i poczucia bezpieczeństwa.

Asia

Jest po studiach na kierunku ekonomii i handlu zagranicznego. Jej ogromną pasją jest taniec. Obecnie pracuje jako instruktorka rekreacji ruchowej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez 40 kontra 20 TVN7 (@40kontra20tvn7)

Źródło: Instagram 40 kontra 20

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej