Połącz się z nami

„40 kontra 20”: Bartek i Patrycja oraz Robert i Kinga są razem po programie? My wiemy!

Finałowe pary z programu 40 kontra 20.

Z życia gwiazd

„40 kontra 20”: Bartek i Patrycja oraz Robert i Kinga są razem po programie? My wiemy!

Finał reality-show 40 kontra 20 już za nami. Robert Kochanek oraz Bartek Andrzejczak dokonali swoich wyborów. Senior opuścił grecką willę z Kingą u boku, natomiast Junior na swoją wybrankę wybrał Patrycję. Czy ich relacje przetrwały po zakończonym programie? Zobaczcie, co wiemy na ten temat!

Pierwszy sezon 40 kontra 20

Ten program już od samego początku wzbudził wiele emocji wśród widzów. W pierwszym sezonie poznaliśmy Juniora, którym był Bartek Andrzejczak oraz Seniora Roberta Kochanka. Panowie w greckiej willi przywitali kilkanaście kobiet, które ubiegały się o ich względy. Nie da się ukryć, że to właśnie relacja Kingi i Roberta wzbudzała wiele emocji.

Po wielu tygodniach w końcu przyszedł czas podjęcia ostatecznej decyzji. Do wielkiego finału Bartek zaprosił Patrycję oraz Izę, natomiast wybrankami Roberta zostały Kinga i Beata. Ostatecznie Senior na swoją partnerkę wybrał Kingę, a Junior postanowił rozwijać swoją relację z Patrycją.

Zobacz także: Finał 40 kontra 20! Wiele się działo!

Czy ich związki przetrwały po wyjściu z greckiej willi? Już wszystko jasne!

Bartek i Patrycja z 40 kontra 20

Niedługo po finałowym odcinku na Instagramowych profilach Bartka i Patrycji pojawiły się fotografie. Jak widzimy ta dwójka nadal kontynuuje swoją relację i wszystko wskazuje na to, że ich związek nabrał tempa.

„❤️🎉”

Patrycja i Bartek nadal są razem!

„My love ❤️”

Robert i Kinga z 40 kontra 20

Choć mnóstwo osób Kindze i Robertowi nie dawało szans, to mogą się zdziwić. Podczas transmisji live na Instagramie Player.pl Robert oraz Kinga potwierdzili, że nadal są razem! Bez wątpienia niebawem potwierdzą również swój związek na własnych profilach w mediach społecznościowych.

Live z programu 40 kontra 20.
Robert i Kinga są parą po programie 40 kontra 20.

Spodziewaliście się, że dwie finałowe pary nadal kontynuują swoje związki po programie?

Źródło: Instagram Bartek Andrzejczak / Patrycja Rodak / Player.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry