„40 kontra 20”: Linda podsumowała związek Roberta i Kingi. Tak szczerze jeszcze nie było

27 sierpnia 2021
Przez: : J.J

Reality-show 40 kontra 20 dobiegło końca i wyłonił dwie pary Kingę i Roberta oraz Patrycję i Bartka. Co o związku pierwszej z nich sądzi Linda, która przez większość uznawana była za faworytkę i odpadła niedługo przed finałem? Przekonajcie się!

40 kontra 20 – finał

Szczęśliwą wybranką serca Roberta okazała się Kinga Zapadka, z którą Kochanka od samego początku łączyła wyjątkowa więź. Pomiędzy tą dwójką dochodziło jednak do gorszych momentów, które spowodowane były pojawianiem się w willi nowych kobiet, a co za tym idzie, chwilowym odejściem Kingi na drugi plan. Do grona kobiet, które deptały Kindze po piętach należy zaliczyć Beatę, Martę, Agatę oraz Lindę. To właśnie nimi Robert wydawał się być szczególnie zainteresowany.

Wielu widzów 40 kontra 20 uważało, że najlepszym wyborem dla Roberta jest Linda. Para świetnie się dogadywała i czuć było między nimi wyraźną chemię. Takiego zdania były również uczestniczki reality-show. Wiele z nich uważało, że to właśnie Linda powinna zając miejsce u boku Roberta.

Niespodziewanie, niedługo przed finałem to właśnie Linda została wyeliminowana z programu.

Zobacz także: Linda zdradziła nam, czy ma żal do Roberta

Linda o związku Kochanka i Zapadki

Linda postanowiła pokusić się o komentarz odnośnie relacji Kingi i Roberta, którą coraz śmielej chwalą się w sieci. Warto przypomnieć, że kobiety nie pałały do siebie sympatią i to właśnie Linda swoje kartki na ceremonii chaosu kierowała w stronę Kingi, otwarcie mówiąc, że nie ufa rywalce.

Uczestniczka 40 kontra 20 w rozmowie z Party zaskoczyła nas swoim wyznaniem na temat tych dwojga. Jak się okazuje, Linda uważa, że Robert podjął najlepszą decyzję ponieważ żadna z kandydatek nie pasowała do niego, tak jak Kinga:

„Uważam, że Robert podjął najlepszą decyzję wybierając Kingę. Od początku mieli się ku sobie. Mają podobny „vibe” Żadna z dziewczyn nie pasuje do Roberta tak, jak Kinga.”

Zapadka i Kochanek
Kinga i Robert

Spodziewaliście się takiego wyznania?

Źródło: Instagram 40 kontra 20

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej