„40 kontra 20”: Patrycja i Bartek myślą już o ślubie? Uczestniczka reality-show TYLKO U NAS opowiedziała o planach na przyszłość

24 lipca 2022
Przez: : W.M.

Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak poznali się dzięki udziałowi w pierwszej edycji 40 kontra 20. Udział w reality-show był dla nich nie tylko przygodą. To właśnie tam narodziło się pomiędzy nimi uczucie. Jak po roku znajomości układa się w związku Patrycji i Bartka? Czy para myśli już o ślubie?

40 kontra 20

Program 40 kontra 20 był jednym z wyjątkowo lubianych reality-show stacji TVN7. Kilka miesięcy temu zakończyła się emisja pierwszego sezonu, w którym bliżej poznaliśmy dwóch singli szukających swoich drugich połówek pośród kilkunastu kobiet w różnym wieku.

Chociaż wydawało się, że zarówno programowy Senior Robert Kochanek oraz Junior Bartek Andrzejczak naprawdę odnaleźli w programie miłość, wkrótce okazało się, że starszy singiel i jego wybranka Kinga Zapadka rozstali się w wyjątkowo burzliwej atmosferze.

Zobacz także: Patrycja Rodak o drugiej edycji 40 kontra 20.

Mimo iż nie wszyscy widzowie, którzy śledzili odcinki 1. edycji 40 kontra 20 dawali duże szanse także i drugiej parze, Patrycja i Bartek udowodnili, że w programie połączyło ich szczere uczucie i do dziś są razem.

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20

Patrycja Rodak w rozmowie z Obcas.pl postanowiła wrócić pamięcią do swojego udziału w pierwszej edycji 40 kontra 20. Była uczestniczka reality-show przyznała, że mimo iż miała chwilę słabości, nie żałuje, że zgłosiła się do programu. Jak dodała, chętnie wzięłaby udział w innym show, lecz już nie w takim, w którym szuka się miłości.

„Udział w programie wspominam bardzo dobrze, co prawda miałam chwile słabości w programie, jak i po, ale koniec końców uważam, że była to przygoda życia i jak najbardziej mogłabym wziąć udział w innym programie, ale już nie randkowym”. – wyznała

Patrycja i Bartek od roku są para. Osoby, które śledzą ich losy za pośrednictwem mediów społecznościowych, wiedzą, że para zdążyła już razem zamieszkać, a ich relacja rozkwita z każdym dniem. Czy już niedługo fani będą mogli zobaczyć również ich zdjęcia ślubne? Jak zdradziła Patrycja w rozmowie z Obcas.pl, mimo iż planują wspólną przyszłość, oboje zdają sobie sprawę z tego, że mają jeszcze czas na ślub. Jak dodała finalistka 40 kontra 20, aktualnie chce skupić się na pracy, czyli modelingu, który jest również jej ogromną pasją.

„Z Bartkiem układa nam się dobrze, pół roku temu zamieszkaliśmy razem w Berlinie i planujemy wspólną przyszłość. Co do ślubu i zaręczyn to pytanko nie do mnie (śmiech). Myślę, że jeszcze sporo czasu do tego, a póki co chciałabym się skupić troszkę bardziej na pracy”. – dodała dla Obcas.pl

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20
Patrycja i Bartek planują ślub?

źródło: Instagram Patrycji Rodak/obcas.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej