„40 kontra 20”: Patrycja zdradziła swój typ mężczyzny. Jest nim Bartek? Jak ocenia zachowanie Roberta?

14 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

Patrycja Rodak jest jedną z uczestniczek pierwszej edycji programu 40 kontra 20. Udział 29-latki w  popularnym reality-show wzbudza ostatnio coraz więcej emocji. W rozmowie z naszym portalem  Patrycja zdradziła, jaki jest jej typ idealnego mężczyzny, oraz co sądzi o zachowaniu Roberta w  programie. 

Patrycja Rodak

Program 40 kontra 20 z każdym odcinkiem wzbudza wśród widzów coraz więcej emocji. Wielkimi krokami  zbliża się koniec emisji reality-show, w którym panuje jedna główna zasada. W miłości nie ma granicy  wieku. Dwóch singli 43-letni Robert Kochanek oraz 24-letni Bartek Andrzejczak szukają miłości wśród  grupy kobiet w różnym wieku. 

Jedną z tych Pań jest Patrycja Rodak. 29-letnia uczestniczka 40 kontra 20 pracowała w sklepie  Chanel w Londynie, teraz głównie zajmuje się modelingiem. Patrycja pojawiła się w reality-show już w pierwszym  odcinku i kilkakrotnie podkreślała, że nie czuje się źle, będąc singielką, lecz jest otwarta na nową miłość.  W ostatnich odcinkach widzowie zauważyli, że między nią a programowym Juniorem zaczęła rodzić się  bliższa więź. Czy uczestników 40 kontra 20 faktycznie połączy prawdziwa miłość? Przekonamy się o tym z  pewnością już wkrótce. 

W rozmowie z Obcas.pl Patrycja zdradziła, że pojawiając się w programie, Bartek nie zwrócił jej szczególnej uwagi. Wszystko zmieniło się, gdy miała okazję bliżej go poznać. 

„Na początku Bartek nie podobał mi się aż tak bardzo, jak później, ale to dlatego, że nie miałam wielu  okazji, żeby z nim porozmawiać, a jak wiadomo, sam wygląd nie wystarczy” 

Patrycja z 40 kontra 20

Postanowiliśmy zatem zapytać Partycję, jaki jest jej typ idealnego mężczyzny. 29-latka bez zastanowienia  zdradziła kilka cech charakteru, które mają dla niej znaczenie. 

„Idealny facet – inteligentny, zabawny, troskliwy i z dobrym serduszkiem” 

Patrycja-z-40-kontra-20
Partycja w programie 40 kontra 20

W ostatnim czasie sporo konwersji wokół programu 40 kontra 20 wzbudza zachowanie Roberta Kochanka.  Widzowie reality-show zarzucają, że mężczyzna jest zbyt wylewny w okazywaniu swoich uczuć i niepotrzebnie daje nadzieję kilku kobietom w programie. Co Patrycja sądzi o postępowaniu Seniora? 

„Jeżeli chodzi o zachowanie Roberta w programie, to uważałam, że jest to trochę nie fair, ale  pamiętajmy, że to tylko program i w prawdziwym życiu tak to nie wygląda” – dodała w rozmowie z  Obcas.pl 

W licznych programach typu reality-show poza miłością odnaleźć można także przyjaźń. Okazuje się, że  Rodak nawiązała bliższą więź z kilkoma innymi uczestniczkami 40 kontra 20. 

„Aktualnie najczęściej rozmawiam i najbliżej jestem z Izką, Lindą, Martą i Kingą” – wyznała w rozmowie  z Obcas.pl Patka 

Oglądacie program 40 kontra 20 z udziałem Patrycji? Trzymacie za nią kciuki?

źródło: Instagram Patrycja Rodak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej