„40 kontra 20”: Tom Grabowski spotykał się kiedyś ze znaną polską gwiazdą! Wiemy z kim!

Słowa kluczowe:
maja sablewskatom grabowski
10 listopada 2022
Przez: : W.M.

Już niedługo na antenie pojawi się nowy sezon 40 kontra 20. Jednym z singli, który będzie szukał miłości w reality-show, jest Tom Grabowski. Nie każdy o tym wie, ale programowy senior spotykał się kiedyś ze znaną polską gwiazdą. Tom z 40 kontra 20 w rozmowie z obcas.pl zdradził, czy nadal utrzymują kontakt.

Już 21 listopada premiera najnowszej edycji 40 kontra 20. W programie ponownie poznamy bliżej dwóch singli, o których względy starać się będzie kilkanaście kobiet w różnym wieku. Młodszy Tomasz Zarzycki będzie zapraszać swoje wybranki na Glamping, natomiast starszy Tom Grabowski zamieszka z niektórymi paniami w luksusowej willi. Program 40 kontra 20 ponownie udowodni, że w prawdziwej miłości nie liczy się wiek, a jedynie uczucia.

Czy programowy Junior oraz Senior odnajdą na greckiej wyspie prawdziwą miłość? Przekonamy się, oglądając odcinki drugiego sezonu 40 kontra 20.

Tom Grabowski/ fot. Jan Cetera

Tom Grabowski spotykał się z Mają Sablewską

Chociaż już wkrótce widzowie będą mogli oglądać nowe odcinki 40 kontra 20 z udziałem Toma Grabowskiego, gdzie przystojny 44-latek będzie szukał swojej drugiej połówki, nie wszyscy o tym wiedzą, że kilka lat temu Tom związany był ze znaną stylistką Mają Sablewską. Jak wiadomo, związek ten nie przetrwał, ale Tom wspomina to jako wyjątkowy czas. Grabowski w rozmowie z Obcas.pl potwierdził, że faktycznie spotykał się kiedyś z Sablewską.

„Wspominam to jako wyjątkowy czas. Maja to wspaniała kobieta. Spotkaliśmy się kiedyś, jak każde z nas było po rozstaniu z partnerami.” – wyznał

Tom z 40 kontra 20 przyznał także, że mimo iż nie jest już z Mają, rozstali się w zgodzie i nadal utrzymują kontakt.

„Chociaż się rozstaliśmy, nadal utrzymujemy relację przyjacielską” -dodał dla Obcas.pl

Zaskoczeni?

Tom Grabowski i Maja Sablewska byli kiedyś parą/ fot. Kurnikowski/AKPA

źródło: obcas.pl/Instagram/AKPA/ Jan Cetera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej