Połącz się z nami

4Dreamers – kim są członkowie zespołu? [wiek, imiona]

Opisy gwiazd

4Dreamers – kim są członkowie zespołu? [wiek, imiona]

4Dreamers to zespół, który tworzą młodzi chłopcy, a mimo to podbili serca już wielu wielbicieli muzyki pop. Ich talent jest nieoceniony, a co więcej doskonale odnajdują się na polskim rynku muzycznym. Sprawdźmy, co wiadomo na temat tych zdolnych wokalistów!

4Dreamers: członkowie

Co ciekawe, ich wspólna przygoda zaczęła się, kiedy brali udział programie The Voice Kids. Niestety żaden z nich nie odniósł znacznego sukcesu. Jednakże, dzięki temu, że zgłosili się do pierwszej edycji tego muzycznego konkursu, są teraz jednymi z najbardziej lubianych młodych muzyków. Ich zespół powstał w 2018 roku i od tego czasu podbijają listy przebojów.

4Dreamers: Jakub Szmajkowski

Kuba Szmajkowski pochodzi z Międzyborowa w województwie mazowieckim. Co ciekawe, ma dopiero 16 lat, a już może pochwalić się ogromną liczbą fanów. W programie, podczas przesłuchań zaśpiewał utwór Shawna Mendesa pod tytułem There’s nothing holdin me back. Tym wykonaniem urzekł wszystkich jurorów, jednakże zdecydował się dołączyć do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

4Dreamers: Mateusz Gędek

Mateusz to kolejny członek zespołu, który poprzez swoje wykonanie piosenki odwrócił fotele wszystkich jurorów. Chłopak ma 15 lat i pochodzi z Kluczborka. Mimo dużej konkurencji wśród trenerów, na swoją opiekunkę i nauczycielkę wybrał gwiazdę polskiej sceny muzycznej – Edytę Górniak.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

4Dreamers: Maksymilian Więckowski

Maks to najmłodszy z członków zespołu. Ma 13 lat i pochodzi z Elbląga. Podczas przesłuchań w ciemno, zaśpiewał piosenkę idola nastolatek Justina Biebera pod tytułem Love Yourself. Jego wykonanie zachwyciło Tomsona i Barona z zespołu Afromental i to oni towarzyszyli chłopakowi podczas trwania przygody z programem.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

4Dreamers: Tomek Gregorczyk

Czwartym członkiem najpopularniejszego młodego boys bandu jest Tomek Gregorczyk. Chłopak ma dopiero 15 lat, a fani już nazywają go polskim Justinem Bieberem. Niewątpliwie, dzieje się tak nie bez powodu. Jego głos to prawdziwy atut. O karierze muzycznej marzył już od najmłodszych lat. Na swoją trenerkę w programie wybrał Edytę Górniak.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

4Dreamers: piosenki

Pierwszym utworem, z którym wystąpił zespół był Sekret. Ponadto, tego samego dnia pojawił się ich wspólny teledysk. Obecnie, chłopcy nagrali już dwie płyty i wzięli udział w wielu konkursach i koncertach. Ich najbardziej znane piosenki to Drugi raz, Dni oraz pochodzące z nowej płyty Słowa na pół.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry