Połącz się z nami

8 odcinek Rolnik Szuka Żony. Pomoc niosą przyjaciele!

Rozrywka

8 odcinek Rolnik Szuka Żony. Pomoc niosą przyjaciele!

W ostatnim odcinku niespodziewanie Diana postanowiła opuścić gospodarstwo Seweryna. U pozostałych uczestników również nie brakowało emocji! Co wydarzyło się w najnowszym odcinku popularnego show? 8 odcinek Rolnik Szuka Żony!

Rolnicy postawili zaprosić do wspólnego biesiadowania znajomych i przyjaciół, którzy podczas wspólnych chwil, będą mogli pomóc i doradzić w trudnym wyborze, który już niebawem czeka rolników.

Adrian

Adrian zabiera na wspólną randkę Agatę, która przygotowana na wszystko, zabiera ze sobą dwie pary butów. Rolnik na wspólne chwile wybiera kocyk na polu w ciepły dzień. Para wypoczywa i Agata próbuje wyciągnąć od Adriana informacje o nim samym, których jeszcze nie zna. Wiola zdaje sobie sprawę, że między nią i Adrianem, nie zawiązała się wyjątkowa więź i chciałaby znać opinie Adriana na temat jego najbliższych decyzji, czy jest sens nadal uczestniczyć w programie. Ilona również chciałaby wiedzieć, do kogo bliżej jest rolnikowi. Adrian wyznaje przed kamerą, że najlepiej i najswobodniej czuje się w towarzystwie Agaty, ale nie chce odsyłać żadnej z dziewczyn przed grillem do domu. W końcu przybywają znajomi rolnika. Podczas wspólnych rozmów próbują poznać kandydatki na żonę Adriana. Ciężko im doradzić, bo tak naprawdę wybór ostateczny należy właśnie do rolnika.

View this post on Instagram

Z pustymi rękami się jak wiadomo w gości nie przychodzi!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Jakub

Ania razem z Kubą wybiera się do parku linowego. Rolnik wciąż jest zauroczony jedyną kandydatką i stwierdzą, że jej towarzystwo „odbiera mu rozum”. Kuba robi co może podczas randki, aby miło spędzać czas, chociaż wyzwanie na liniach nie należy dla niego do najprostszych. Gdy na gospodarstwo Kuby przyjeżdżają znajomi, Ania czuje się bardzo dobrze w ich towarzystwie. Gdy na chwile odchodzi, przyjaciele Jakuba bardzo zachwalają kobietę i przyznają, że bardzo dobrze by do siebie pasowali.

View this post on Instagram

"Oczywiście wykorzystałam sytuację"

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Seweryn

Rolnik razem z Marleną spędzają wspólne chwile na rowerze wodnym. Marlena wyznaje mu, że chciałaby spróbować i zobaczyć, co wyniknie w przyszłości. Podczas posiłku dziewczyna przyznaje, że tęskni za rodziną i jeśli w przyszłości mieliby stworzyć parę, chciałaby często odwiedzać rodzinne strony. Seweryn przyznaję przed kamerą, że wciąż między nimi jest iskra i również chciałby spróbować stworzyć relację. Do Seweryna przybywają goście, którzy chcą poznać jedyną wybrankę rolnika. Siostra Seweryna przyznaje, że widzi więź między nimi. Reszta gości stanowczo stwierdza, że Marlena jest bardzo ładna, ale nie do końca rozumieją, dlaczego tak młoda dziewczyna, zgłosiła się do programu. Ogólnie Marlena robi bardzo dobre wrażenie na najbliższych Seweryna.

Sławek

Dziewczyny u rolnika powoli niecierpliwią się, na czym stoją. Sławek przyznaję, że nie podjął jeszcze decyzji i rada od znajomych i rodziny będzie dla niego pomocna. W końcu zjeżdżają się oczekiwani goście, niosąc jako prezent nowy ul. Gosia robi bardzo dobre wrażenie na gościach, jest bardzo otwarta i rozmowna. Po pewnym czasie rolnik prosi dziewczyny, aby zostawiły ich samych i większość przyznaje, że właśnie Małgosia najbardziej pasowałaby do Sławomira.

Rolnicy mają jeszcze tylko jeden dzień, aby zastanowić się jakiego wyboru dokonać. 8 odcinek Rolnik Szuka Żony już za nami. Kto ostatecznie skradł serca szukających miłości rolników, dowiemy się już w kolejnym odcinku. Jeśli nie widzieliście poprzedniego odcinka, zapoznajcie się z naszą relacją.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry