Połącz się z nami

8. sezon „Rolnik szuka żony” już wkrótce. Marta Manowska zdradziła szczegóły

rolnik szuka żony

Rozrywka

8. sezon „Rolnik szuka żony” już wkrótce. Marta Manowska zdradziła szczegóły

Najnowszy 8. sezon „Rolnik szuka żony” coraz bliżej. Prowadząca program Marta Manowska przekazała fanom dobre wiadomości odnośnie kolejnej edycji.

Nie ma wątpliwości, że już niebawem na ekranach naszym telewizorów pojawi się kolejna odsłona popularnego reality-show. Jeszcze w ubiegłym roku stacja TVP ogłosiła casting do kolejnego sezonu „Rolnik szuka żony”, a teraz Marta Manowska ruszyła na zdjęcia do pilotażowego odcinka programu.

Program „Rolnik szuka żony” w polskiej telewizji zadebiutował w 2014 roku. Reality-show, w którym rolnicy i rolniczki szukają swoich drugich połówek, doczekał się już 7 sezonów. „Rolnik szuka żony” cieszy się rosnącym zainteresowaniem i każdy sezon przyciąga przed ekrany telewizorów ogromną ilość zaciekawionych widzów.

Pod koniec ubiegłego roku odbył się wielki finał 7. edycji misyjnego programu Telewizji Publicznej. Okazuje się, że i tym razem przed kamerami niektórym osobom udało się odnaleźć miłość. Na oczach widzów rodziły się bowiem związki między innymi Pawła i Marty oraz Magdaleny i Jakuba.

8. sezon „Rolnik szuka żony”

Wielu widzów z niecierpliwością czeka na kolejny sezon programu „Rolnik szuka żony”. Marta Manowska, która od pierwszej edycji prowadzi popularnego reality-show, przekazała swoim fanom dobre wiadomości. Okazuje się, że właśnie kręcony jest materiał do pilotażowego odcinka programu „Rolnik szuka żony”.

„Ruszyłam właśnie na zdjęcia do pilota 8 ‼️ edycji „Rolnik szuka żony” – napisała Marta Manowska na Instagramie

Chociaż informacje te jeszcze nie są potwierdzone, wiele wskazuje na to, że zerowy odcinek programu, w którym przedstawiane są sylwetki kandydatów oraz kandydatek, podobnie jak w poprzednich sezonach wyemitowany zostanie w Niedzielę Wielkanocną, która w tym roku wypada 4 kwietnia.

Piątka rolników, która zrobi na widzach najlepsze wrażenie i ostatecznie otrzyma najwięcej listów od zainteresowanych poznaniem ich kandydatów oraz kandydatek, zostanie bohaterami 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”, która prawdopodobnie wyemitowana zostanie w jesiennej ramówce Telewizji Publicznej.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry