Połącz się z nami

Ada Śledź [wiek, Instagram, One Night Squad, FEN]

Opisy gwiazd

Ada Śledź [wiek, Instagram, One Night Squad, FEN]

Ada Śledź popularność zyskała dzięki udziałowi w programie Love Island. Wyspa miłości. Mimo, że nie udało jej się wygrać, jej grono fanów jest naprawdę imponujące. Dziewczyna szybko zaczęła działać w show biznesie. Jest jedną z uczestniczek One Night Squad, a także próbuje swoich sił mieszanych sztukach walki. Co o niej wiemy?

Ada Śledź: wiek

Dziewczyna ma dopiero 22 lata. Pochodzi z Wrocławia. Jej najgorszym wrogiem jest nuda. Codziennie ciężko ćwiczy na siłowni i sprawia jej to niesamowitą frajdę. Oprócz tego, uwielbia imprezy, śpiew i taniec. Zapewnia, że jako ostatnia schodzi z parkietu i nie może odgonić się od adoratorów. Uważa, że jej największym atutem są nogi, oczy i piersi. Nie ma kompleksów, ponieważ według niej to objaw słabości.

Zobacz także: Co wiemy o Ani Adamczyk z Hotel Paradise i One Night Squad?

Ada Śledź: Love Island

Adrianna w po udziale w programie Love Island. Wyspa miłości może pochwalić się naprawdę licznym gronem fanów. Mimo, że nie udało jej się dotrzeć do samego finału, zyskał i tak duża rozpoznawalność. Co prawda, nie znalazła tam miłości, na co liczyła. Okazuje się, że weźmie także udział w kolejnej produkcji telewizyjnej. Mianowicie, telewidzowie będą mieli okazję oglądać ją w One Night Squad.

Ada Śledź: FEN

Ada swoich sił spróbuje również w mieszanych sztukach walki. Mianowicie, na gali FEN 34 w oktagonie zmierzy się z Lil Masti. Nie ukrywa, że jest to dla niej duże wyzwanie. Oprócz tego, pojawiła się na jednej z gal Punch Down.

Ada Śledź: związki

Uczestniczka Love Island nie ma dużego doświadczenia w związkach. Podobno, ani razu nie związała się z nikim na stałe. Jednakże, nie znaczy to, że stroni od mężczyzn. Woli być wolnym strzelcem i czeka na tą jedyną, prawdziwą miłość. Niewątpliwie jedną z jej zalet jest pewność siebie. Wie na co ją stać i nikomu nie pozwoli na lekceważenie. Do programu przyszła żeby dobrze się bawić, a dodatkowo może znajdzie swojego wymarzonego księcia z bajki.

Ada Śledź: Instagram

Ada jest Miss Nastolatek Dolnego Śląska. Jej piękne zdjęcia możemy znaleźć na koncie na Instagramie, które prowadzi. Jego nazwa to @flychanelle. Obecnie jej aktywność śledzi 206 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry