Połącz się z nami

Ada Śledź – uczestniczka Love Island [wiek, Instagram, związki]

Opisy gwiazd

Ada Śledź – uczestniczka Love Island [wiek, Instagram, związki]

Po emisji pierwszego odcinka Love Island emocje wciąż nie opadły, a my przedstawiamy Wam kolejną uczestniczkę! Ada Śledź to najmłodsza uczestniczka, która zamieszkała w pięknej willi w Hiszpanii. Niewątpliwie, dziewczyna wpadnie w oko wielu singlom, którzy pojawią się w programie. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Ada Śledź: wiek

Dziewczyna ma dopiero 20 lat. Pochodzi z Wrocławia i niedawno została absolwentką jednego z tamtejszych liceów. Jej najgorszym wrogiem jest nuda. Codziennie ciężko ćwiczy na siłowni i sprawia jej to niesamowitą frajdę. Oprócz tego, uwielbia imprezy, śpiew i taniec. Zapewnia, że jako ostatnia schodzi z parkietu i nie może odgonić się od adoratorów. Uważa, że jej największym atutem są nogi, oczy i piersi. Nie ma kompleksów, ponieważ według niej to objaw słabości.

Ada Śledź: związki

Uczestniczka Love Island nie ma dużego doświadczenia w związkach. Podobno, ani razu nie związała się z nikim na stałe. Jednakże, nie znaczy to, że nie stroni od mężczyzn. Woli być wolnym strzelcem i czeka na tą jedyną, prawdziwą miłość. Niewątpliwie jedną z jej zalet jest pewność siebie. Wie na co ją stać i nikomu nie pozwoli na lekceważenie. Do programu przyszła żeby dobrze się bawić, a dodatkowo może znajdzie swojego wymarzonego księcia z bajki. Mówi o sobie, że jeśli już do kogoś się przyzwyczai ciężko jej zerwać kontakt.

Ada Śledź: Instagram

Ada jest Miss Nastolatek Dolnego Śląska. Jej piękne zdjęcia możemy znaleźć na koncie na Instagramie, które prowadzi. Jego nazwa to @flychanelle. Obecnie jej aktywność śledzi 32,5 tysiąca użytkowników. Jednakże, jesteśmy pewnie, że wraz z rozwinięciem akcji w programie jej fanów będzie przybywać. Trzeba przyznać, że dziewczyna jest naprawdę bardzo interesująca. Myślicie, że w programie pozna miłość swojego życia?

Emisja Love Island ma miejsce codziennie od 22.15 na antenie Polsatu. Dodatkowo, w niedzielę telewidzowie będą mogli zobaczyć posumowanie z całego tygodnia.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry