Połącz się z nami

Adam Bilewicz: [wiek, skąd pochodzi, Hotel Paradise, Instagram]

Opisy gwiazd

Adam Bilewicz: [wiek, skąd pochodzi, Hotel Paradise, Instagram]

Adam Bilewicz to kolejny z uczestników programu ,,Hotel Paradise’’. Nie da się ukryć, że sytuacje w rajskim hotelu na malowniczej wyspie Balii staje się coraz bardziej napięta. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z jego planem, on namiesza tam jeszcze bardziej. Wszyscy fani programu, którzy chcą dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie powinni przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

źródło: player.pl

Adam Bilewicz: wiek

Z najnowszego odcinka, w którym Adam przedstawia się wszystkim telewidzom, dowiadujemy się, że ma 27 lat. W związku z tym, szybko możemy zauważyć, że jest jednym z najstarszych mężczyzn zameldowanych w ,,Hotelu Paradise’’. Oprócz tego, nowy uczestnik zdradza również, że pochodzi z Malborka. Praca, którą wykonuje na co dzień jest także jego pasją. Mianowicie, na życie zarabia grając w reklamach oraz wykonując masaże. Głównie specjalizuje się w masażu lomi lomi. To wiekowa technika, wywodząca się z tradycji hawajskiej i polinezyjskiej. Niewątpliwie, panie, które skuszą się sprawdzić, jak Adam radzi sobie w swoim fachu będą bardzo zadowolone.

Adam Bilewicz: ,,Hotel Paradise’’

Mimo, że praca sprawia mu wiele przyjemności, jak każdy z nas potrzebuje również odrobinę czasu wolnego. Wtedy to, zgłębia tajniki rozwoju duchowego i energii. Oprócz tego, doskonale czuje się medytując. Lubi także czytać książki, z których może zasięgnąć wskazówek i wykorzystywać je w praktyce. Jego celem życiowym jest zebranie jak najwięcej doświadczeń, które będzie mógł wspominać z uśmiechem na twarzy.

Adam ,,Hotel Paradise’’

Nowy uczestnik ,,Hotel Paradise’’ nie ukrywa, że ma sprawdzone techniki, dzięki którym podrywa kobiety. Między innymi swoim tańcem sprawia, że pani nie są w stanie oderwać od niego oczu. Ponadto, lubi długie rozmowy, podczas których może lepiej poznać potencjalną wybrankę. Nie ukrywa, że w przeszłości był typem podrywacza.  Zapewnia, że jego udział w programie nie jest przypadkowy i może dużo namieszać w dotychczasowych parach.

Adam Bilewicz: Instagram

Adama na Instagramie znajdziecie pod nazwą #adam_bilewicz. Jak na ten moment ma zaledwie ponad 1 000 obserwatorów, jednak nie mamy wątpliwości, że ta liczba będzie rosła po programie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry