Połącz się z nami

Adam i Martyna z „Hotelu Paradise” mają szansę na związek? Wyciekły nowe fakty!

News

Adam i Martyna z „Hotelu Paradise” mają szansę na związek? Wyciekły nowe fakty!

Adam i Martyna z „Hotelu Paradise” przez krótki czas mieli się ku sobie w programie. Mężczyzna jednak wybrał inną kobietę, lecz niestety ich relacja nie przetrwała. Czy teraz byli kochankowie mają szansę wrócić do siebie? Martyna zdradziła kilka szczegółów sytuacji, która miała miejsce na balijskiej wyspie!

Zanim Adam związał się w Violą, miał na koncie już dwa inne związki w programie. Najpierw mężczyzna stworzył pakt z Olą, następnie wdał się w krótki, ale namiętny romans z Martyną, który zakończył się zbliżeniem. Niestety zaraz po tym, Adam stwierdził, że to z Violą chce dalej grać w programie, pozostawiając rozczarowaną Martynę. Jak dziewczyna odnosi się do tej sytuacji? Czy jest szansa, teraz, gdy Adam nie jest już z Violą, by ich relacja ponownie nabrała rumieńców?

W rozmowie z jastrzabpost, Martyna opowiedziała o tym, co tak naprawdę działo się w balijskim hotelu i zdradziła kilka szczegółów, których nie pokazała telewizja.

Adam wybrał Violę

Dziewczyna przyznała, że nie miała pojęcia o tym, że Adamowi podoba się także Viola:

„Adamowi podobała się Viola i doszedł do wniosku, że z nią będzie w stanie ułożyć sobie lepszą przyszłość, niż ze mną. Tu była kwestia po stronie Adama, to on zadecydował, że nie byliśmy razem. Nie żałuje tego, co zaszło pomiędzy mną, a Adamem bo ja wtedy kierowałam się sercem. Nie mam sobie nic do zarzucenia, właśnie dlatego, że ja postępowałam cały czas w zgodzie ze sobą i nie mam czego żałować. Mogę najwyżej wyciągnąć wnioski, ale na pewno nie będę płakać po nocach z tego powodu, że coś tam się wydarzyło. Myślę, że wszystko jest po coś.”

Kondratowicz przyznała, że nie miała żalu do Violi o to, co się stało:

„Nie czułam żadnej złości do Violi. Myślę, że to też było widać w programie, jak się zachowywałam i utrzymywałam z nią kontakt. Ja też nie jestem kobietą, która będzie płakać za facetem, który odszedł do innej dziewczyny. Na szczęście też w życiu nie miałam takich sytuacji i mam nadzieję, że nie będę miała. Natomiast Wiola nie jest osobą, która mnie skrzywdziła. Wydaje mi się, że Viola i Adam nie są razem.”

Viola nie wiedziała o zbliżeniu Martyny i Adama

Jak się okazało, Viola nie miała pojęcia o tym, że pomiędzy Martyną, a Adamem doszło do czegoś więcej, gdyż partner jej o tym nie powiedział. Viola o wszystkim dowiedziała się z ust Martyny:

„Viola nie była szczęśliwa, gdy dowiedziała się o tym, co zaszło pomiędzy mną a Adamem. Ale powiedziała mi, że fajnie, że jej o tym powiedziałam. Bo też wolałam, aby uczestnicy i Viola dowiedzieli się ode mnie, a nie z programu. Więc pierwszą osobą, której to powiedziałam, była właśnie ona. Gdy uczestnicy dowiedzieli się, że doszło do zbliżenia pomiędzy mną, a Adamem byli zdziwieni. Poskładało im się to, co zrobił Adam. Fakt, że odszedł do Violi zadziałał na jego niekorzyść. Wszyscy opowiedzieli się po mojej stronie.”

Adam i Martyna z „Hotelu Paradise” mają szansę na związek?

Martyna wyznała również, że podczas finału programu, Adam przeprosił ja za swoje zachowanie, czego nie pokazała telewizja. Jednak blondynka nie widzi szans na związek z mężczyzną.

„Adam przeprosił mnie podczas finału, tylko tego nie pokazano. Przeprosił mnie, że nie powiedział mi o Violi. Przyjęłam te przeprosiny. Nie żywię urazy do ludzi. Bo to jest dla mnie złe i to ja w sobie nazbieram te negatywne emocje, a tego nie chcę. Stało się, wyciągnęliśmy wnioski i żyjemy dalej. Adama w tym życiu nie widzę u swojego boku. Też nie jest to człowiek, z którym mogłabym być. Więc to nie zależy od jego przeprosin, czy tego, jaki jest. Myślę, że bardzo się od siebie różnimy. Na razie skupiam się na karierze. Może ktoś na horyzoncie jest, może nie, ale na pewno teraz praca jest dla mnie bardzo absorbująca i niezwykle ważna.”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry