Adam Kalinowski: [wiek, The Voice of Poland, finał, Idol, Instagram]

2 grudnia 2020
Przez: : KS

Adam Kalinowski to jeden z finalistów 11. edycji programu ,,The Voice od Poland’’. Wszystko wskazuje na to, szanse całej czwórki są bardzo podobne. Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy widzowie mogą oglądać go na szklanym ekranie. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, a także jak przebiegała jego dotychczasowa kariera, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Adam Kalinowski: wiek

Podczas jednego z wywiadów, których udzielił podczas trwania programu ,,The Voice of Poland’’, dowiedzieliśmy się, że Adam pochodzi z Łomży, jednak na chwile obecną mieszka w Gdańsku. Urodził się w 1994 roku, w związku z czym w tym roku obchodził swoje 26. urodziny. Wiele osób ciekawi również jego życie prywatne. Otóż, okazuje się, że serce wokalisty jest już zajęte. W sierpniu 2020 roku wziął ślub ze swoją uroczą partnerką Kingą, która jest za razem jego największą fanką.

Adam Kalinowski: ,,Idol’’

Co ciekawe, mężczyzna ma już za sobą debiut przed kamerami. Jakiś czas temu, wziął udział w programie ,,Idol’’, gdzie poradził sobie naprawdę dobrze i zdobył wiele słów pochwały od jurorów. Ostatecznie dotarł tam do finału i zajął 5 miejsce. Oprócz tego, telewidzowie mieli okazje oglądać go także w ,,Bitwie na głosy’’.

Adam Kalinowski: ,,The Voice of Poland’’

Do programu zgłosił się poprzez trudną sytuację, która spotkała ostatnimi czasy wszystkich artystów. Dotychczas, utrzymywał się z koncertów zespołu Black Jeans, którego jest wokalistą. Na jurorach ,,The Voice of Poland’’ zrobił wrażenie już podczas pierwszego wykonu. Dołączył do drużyny Tomsona i Barona. Jego umiejętności robią naprawdę wielkie wrażenie i niewątpliwie jest osobą, która zasłużyła na dojście do ścisłego finału 11. edycji ,,The Voice of Poland’’.

Adam Kalinowski: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @adam_kalinowski_official. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 15 tysięcy użytkowników tego serwisu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Adki (@adam_kalinowski_official)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej