Połącz się z nami

Adam Kubera: [wiek, The Voice Kids, kariera, Instagram]

Adam Kubera wiek

Opisy gwiazd

Adam Kubera: [wiek, The Voice Kids, kariera, Instagram]

Adam Kubera to niezwykle uzdolniony muzyk o niezwykłym głosie, który wziął udział w 2. edycji programu „The Voice Kids”. Ile ma lat i czym się zajmuje? Sprawdźcie co o nim wiadomo!

View this post on Instagram

A post shared by Adam Kubera (@kuberaadam)

Adam Kubera: wiek

Adam w tym roku skończy 17 lat. O młodym muzyku zrobiło się głośno 2 lata temu, kiedy wziął udział w muzycznym programie telewizyjnym. Z muzyką związany jest od najmłodszych lat, a pasją zaraził go ojciec. Adam uwielbia śpiewać ballady i grać na gitarze.

View this post on Instagram

A post shared by Adam Kubera (@kuberaadam)

Adam Kubera: The Voice Kids

„The Voice Kids” to wyjątkowa muzyczna produkcja, od lat ciesząca się niezwykłym uznaniem i popularnością. Zobaczymy w nim mnóstwo utalentowanych dzieci, a program jest dla nich wyjątkową szansą na zdobycie popularności. Jednym z uczestników 2. edycji był Adam Kubera, który dołączył do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Rywalizował z takimi gwiazdami jak Viki Gabor. Chłopak odpadł w walkach, jednak publika nie zapomniała o młodym artyście, który w dalszym ciągu rozwija swoją muzyczną karierę.

View this post on Instagram

A post shared by Adam Kubera (@kuberaadam)

Adam Kubera: kariera

Udział w programie zdecydowanie wpłynął na popularność Adama. Zyskał pokaźną rzeszę fanów, a jego piosenki dostępne w serwisie YouTube cieszą się coraz większą ilością wyświetleń. Ponadto młody artysta wydał już dwa single.

Adam Kubera: Instagram

Adam jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Jego profil na Instagramie cieszy się sporą popularnością i na ten moment obserwuje go prawie 60 tys. osób. Na profilu artysty znajdziemy nie tylko liczne zdjęcia, ale także nagrania. Znajdziecie go pod nazwą @kuberaadam.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry