Połącz się z nami

Adam Lochyński: [wiek, Top Model, Instagram]

Adam Lochyński

Opisy gwiazd

Adam Lochyński: [wiek, Top Model, Instagram]

Adam Lochyński to jeden z uczestników Top Model 10, którym udało się dotrzeć do finałowego składu w domu modeli i modelek. Tak naprawdę rywalizacja o wygraną, zaczyna się właśnie w tym momencie. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Adam Lochyński: wiek

Podczas castingu, na którym pojawił się Adam, mieliśmy okazję dowiedzieć się, ile ma lat. Okazuje się, że chłopak jest jednym z młodszych uczestników w tej edycji, bowiem ma 20 lat. Wiadomo również, że chłopak pochodzi z Wągrowca, lecz aktualnie mieszka w Poznaniu.

Uczestnik 10. edycji Top Model na co dzień studiuje fizjoterapię. Nie ukrywa także, że dużą rolę w jego życiu odrywa sport. Co ciekawe, po raz pierwszy na siłownię poszedł w wieku 5 lat. W tamtej chwili towarzyszył mu tata. Ich wspólne ćwiczenia trwają do tej pory.

Oprócz tego, pasją Adama jest także muzyka. Początkujący model gra na gitarze klasycznej. Nie ukrywa, że ma dusze prawdziwego romantyka. Co więcej, zdradził również, że muzyką, którą sam komponuje udało mu się zdobyć serce niejednej kobiety.

Zobacz także: Co wiemy o Oldze Król z Top Model 10?

Adam Lochyński: Top Model

Okazuje się, że Adam był jednym z wyróżnionych osób, które nominowano do zdobycia srebrnego biletu w 10. edycji Top Model. Jednakże, ostatecznie nie udało mu się zdobyć tego wyróżnienia. Trzeba zaznaczy, że mimo to otrzymał wiele głosów i zabrakło naprawdę niewiele.

Nie da się ukryć, że rywalizacja o tytuł Top Model w tym sezonie zapowiada się naprawdę ciekawie. Powtarzają to nie tylko jurorzy, ale także widzowie i internauci.

Najnowszy, 10. sezon programu Top Model, wszyscy zainteresowani mogą śledzić w każdą środę o 21.30 na antenie TVN.

Adam Lochyński Top Model
Top Model 10 – Adam Lochyński

Adam Lochyński: Instagram

Adam z Top Model 10 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @adam.lochynski. Na chwilę obecna, jego aktywność śledzi tam ponad 5 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry