Połącz się z nami

Adam Małysz pokonał koronawirusa! Zdradził, jakie miał objawy!

Adam Małysz

News

Adam Małysz pokonał koronawirusa! Zdradził, jakie miał objawy!

Adam Małysz za pomocą mediów społecznościowych ogłosił dobrą nowinę. Jak się okazuje, nasz jeden z najlepszych skoczków narciarskich w historii, pokonał zakażenie koronawirusem. Dodatkowo zdradził, jak przebiegała u niego choroba! Zobaczcie! Adam Małysz pokonał koronawirusa!

Po tym, jak pandemia koronawirusa zaczęła zwalniać i cały świat powoli wracał do normalnego życia, Adam Małysz za pomocą mediów społecznościowych przekazał złą wiadomość. Jak wówczas wyznał, wykonał test na obecność koronawirusa, który wyszedł pozytywnie. Dodatkowo kilka dni wcześniej widział się z pozostałymi skoczkami narciarskimi, przez co i oni musieli przejść badania.

„Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa”

Po kilku tygodniach ponownie na jego profilu pojawił się post, jednak tym razem z dobrymi wiadomościami. Zobaczcie, jak Adam Małysz przeszedł zakażenie koronawirusem!

Adam Małysz pokonał koronawirusa!

Na profilu w mediach społecznościowych Małysza, pojawił się po dłuższej przerwie post, w którym oznajmił, że z radością przekazuje dobre nowiny:

„Witajcie po dłuższej przerwie. Z radością mogę Wam przekazać, że moja kwarantanna dobiega końca. Testy wykazały, że jestem zdrowy. Mogę wrócić do normalnego funkcjonowania oraz pracy, co bardzo mnie cieszy”

Dodatkowo po raz kolejny ostrzegł swoich fanów:

„Jednocześnie pamiętajcie-epidemia wcale się nie skończyła i ciągle trzeba na siebie uważać”

W komentarzach jeden z internautów zapytał, jak przebiegało u skoczka zarażenie. Jak zdradził Adam w komentarzu pod zdjęciem, na pewnie czas stracił węch i odczuwał ogólne osłabienie organizmu:

„utrata węchu na pewien czas i ogólne osłabienie”

Pojawiło się również mnóstwo wpisów, w których internauci zgodnie uznali, że są to wieści, na które już dawno czekali:

„Co za świetna informacja! 🤩”

„Fantastyczne wieści „

„Mówiłam. Taki Mistrz pokona wszelkie trudności. Pozdrawiam i życzę duuuużo zdrowia na sezon. Czekamy na nasze Orły pod pana najlepszą opieką.”

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Adamowi dużo zdrowia!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry