Połącz się z nami

Adam Nergal Darski: [wiek, zespół, partnerka, Instagram]

Opisy gwiazd

Adam Nergal Darski: [wiek, zespół, partnerka, Instagram]

Adam Nergal Darski to bez dwóch zdań mocno kontrowersyjna postać w polskim show biznesie. Jego zachowania często szokują dużą część opinii publicznej. Jednakże, ma grupę wiernych fanów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Adam (@nergal69)

Adam Nergal Darski: wiek

Artysta pochodzi z Gdyni. Urodził się 10 czerwca 1977 roku, a więc ma 42 lata. Jest nie tylko wokalistą i muzykiem, ale także kompozytorem i producentem muzycznym. Oprócz tego, pracował jako dziennikarz w magazynie muzycznym. Muzyką interesował się już od najmłodszych lat, a pierwszą gitarę otrzymał jako prezent na komunię świętą. Ukończył studia na Uniwersytecie Gdańskim na specjalizacji muzealnej.

Adam Nergal Darski: zespół

Nergal jest współzałożycielem zespołu muzycznego Behemot. Grupa tworzyła w klimacie black-deathmetalowym. Nagrali aż 10 płyt, a niektóre z nich cieszyły się popularnością nie tylko w kraju, ale także za granicą. Ich utwory znajdowały się nawet na międzynarodowych listach przebojów. Brał także udział w licznych projektach z innymi artystami. Podczas swoich występów niejednokrotnie szokował, między innymi niszcząc Biblię, czy zniesławiając kościół katolicki, za co wytaczano mu sprawy sądowe.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez A(@nergal69)

Adam Nergal Darski: partnerka

Okazuje się, że pierwszą miłością Darskiego była kobieta także związana z muzyką. Co więcej, kobieta gościnnie wystąpiła na jednej z płyt jego zespołu. W mediach głośno było również o jego związku z Dodą. Między tą dwójką doszło nawet do zaręczyn, jednakże już rok później ich drogi się rozeszły. Na chwilę obecną nie wiadomo, jak wygląda jego życie uczuciowe.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Ad (@nergal69)

Adam Nergal Darski: Nic się nie stało

Nic się nie stało to film Sylwestra Latkowskiego, który porusza temat wykorzystywania małoletnich dziewczynek. Według niego, w tę sprawę mogli być zamieszani również ludzie z polskiego show biznesu. W materiale wymienia nazwiska niektórych celebrytów, a w ich gronie znalazł się także Nergal. Oświadczeni wydane przez muzyka zdecydowanie zaprzecza jakimkolwiek powiązaniom z nagłaśnianym tematem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Ad(@nergal69)

Adam Nergal Darski: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi bardzo aktywnie. Możemy wyszukać je pod nazwą @nergal69. Na chwilę obecną może pochwalić się gronem 404 tysięcy obserwujących go użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez (@nergal69)

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry