Adam Niedźwiedź: [wiek, Top Model, KSW, Instagram]

14 grudnia 2021
Przez: : KS

Adam Niedźwiedź jest doskonale znany wszystkim fanom programu Top Model, w którym z powodzeniem próbował swoich sił. Jednakże, od jakiegoś czasu zdecydowanie lepiej, niż na wybiegu odnajduje się w oktagonie. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze i życiu prywatnym!

Adam Niedźwiedź: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że w chwili gdy Adam zadebiutował na szklanym ekranie, miał 22 lata. W związku z tym, na chwilę obecną ma 27 lat. Mianowicie, urodził się 20 grudnia 1993 roku. Co ciekawe, jako dziecko marzył aby zostać aktorem, albo piłkarzem. Jednakże, swoją przyszłość związał z inną dyscypliną sportu. Wiadomo również, że ukończył studia na akademii wychowania fizycznego.

Nie da się ukryć, że sportowiec zdobył dużą sympatię widzów. Oprócz tego, że jest bardzo przystojnym mężczyzną, uśmiech niemal nie schodzi mu z twarzy, a dodatkowo zaraża nim wszystkich wokół.

Zobacz także: Karta walk KSW 65

Adam Niedźwiedź: Top Model

Program Top Model cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród telewidzów. Do tej pory, stacja TVN wyemitowała aż 10. edycji. W jednej z nich udział wziął właśnie Adam. Mimo, że ostatecznie nie udało mu się zwyciężyć, niewątpliwie został odebrany oraz zapamiętany w pozytywny sposób.

Po programie bierze udział w sesjach oraz współpracuje ze znanymi markami, lecz zdecydowanie bardziej niż na modelingu skupia się na sporcie.

Adam Niedźwiedź KSW
Niedźwiedź zawalczy na KSW

Adam Niedźwiedź: KSW

Już podczas udziału w Top Model Niedźwiedź zdradził, że jego największą pasją jest właśnie sport. Sam jest trenerem brazylijskiego jiu-jitsu. Okazuje się, że KSW – jedna z najlepszych federacji mieszanych sportów walki w Europie zdecydowała się podpisać z nim kontrakt.

Na chwilę obecną, popularny Niedziu ma stoczonych12 zawodowych walk. Zdecydowaną większość, ponieważ aż 8 z nich zwyciężył.

Adam Niedźwiedź: Instagram

Zawodnik MMA prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @adamniedzwiedz. Aktualnie, jego aktywność śledzi tam prawie 100 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej