Adam Podwapiński: [wiek, Hotel Paradise, związek, Instagram]

30 sierpnia 2022
Przez: : KS

Adam Podwapiński to jeden z uczestników programu Hotel Paradise 6, których widzowie mieli okazję poznać już w pierwszym odcinku randkowego show. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Adam Podwapiński: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Adam ma 26 lat. Mężczyzna zdradził, że pochodzi ze Szczecina. Okazuje się, że na swoim koncie ma doświadczenie w wielu profesjach. Między innymi, prowadził własny salon detailingu, sprzedawał auta, pracował w handlu, a także był operatorem dźwigu. Wszystko dlatego, że nie znalazł jeszcze zajęcia, które w pełni by go satysfakcjonowało.

Niewątpliwie, jego największą pasją są auta. To z nimi chciałby związać swoją przyszłość. Być może uda mu się nawet testować je na swoim kanale na Youtube, który planuje założyć. Oprócz tego, lubi sport. Gra w squasha, bilard, ćwiczy na siłowni i uprawia sporty wodne.

Jest przebojowy, ale także potrafi być naprawdę ciepły i uczuciowy.

Adam Hotel Paradise 6

Zobacz także: Co wiemy o Igorze z Hotel Paradise 6?

Adam Podwapiński: Hotel Paradise 6

Adam z Hotel Paradise 6 nie ukrywa, że lubi flirtować. Jednakże, w głębi serca chciałby poznać kobietę, z którą mógłby spędzić resztę życia. Lubi dziewczyny, które stanowią dla niego wyzwanie. Zbyt łatwy podryw po prostu go nudzi.

Do tej pory był w dwóch poważnych związkach. W przeszłości zdecydował się już raz poprosić kobietę o rękę. Niestety, ostatecznie ich drogi się rozeszły. Jego wymarzona partnerka to wysoka i zgrabna dobrze wychowana dziewczyna. Nie ma sprecyzowanego koloru włosów. Myślicie, że znajdzie miłość w Hotel Paradise 6?

Adam Podwapiński: Instagram

26-latek z Hotel Paradise 6 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @adam.hotelparadise6. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 5 tysięcy użytkowników, a jesteśmy przekonani, że liczba ta znacznie wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej