Połącz się z nami

Adam Radziszewski ponownie śpiewa! Widzowie są zachwyceni jego talentem!

Adam radziszewski

Rozrywka

Adam Radziszewski ponownie śpiewa! Widzowie są zachwyceni jego talentem!

Były uczestnik „Hotel Paradise” kolejny raz zaprezentował na wizji swój wokalny talent. Adam Radziszewski ponownie śpiewa. Posłuchajcie sami.

Widzowie, którzy oglądają „Hotel Paradise. Powrót z raju”, nie mogą wyjść z zachwytu nad śpiewem mężczyzny.

Od finału „Hotel Paradise” minęło już trochę czasu, a widzowie, którzy przez osiem tygodni śledzili uczestników rajskiego hotelu, mogą ich ponownie oglądać na ekranie w specjalnym programie „Hotel Paradise. Powrót z raju”.

Jednym z mieszkańców rajskiego hotelu, który wzbudzał wśród fanów reality-show ogromne emocje, był Adam Radziszewski. Mężczyzna pojawił się w programie już pierwszego dnia i doszedł aż do półfinałowego odcinka w parze z Violą Nowasielską.

Uczestnicy pierwszej polskiej edycji momentalnie wzbudzili zainteresowanie widzów i nawet po powrocie do Polski, fani chcą wiedzieć, jak toczą się ich losy. Widać to także między innymi po ilości obserwatorów na profilach społecznościowych byłych mieszkańców „Hotelu Paradise”.

Adam Radziszewski ponownie śpiewa!

Czujni internauci, którzy szukają smaczków o gwiazdach reality-show, niedawno znaleźli filmik, na którym widać, jak niegdyś 12-letni Adam Radziszewski wystąpił w programie „Mam talent”. Już wówczas od całego składu jurorskiego chłopiec dostał trzy głosy na „tak”. Po latach widzowie ponownie mogli zobaczyć, jak Adam Radziszewski śpiewa. Zrobił to na oczach widzów „Hotel Paradise. Powrót z raju”, gdy pod koniec odcinka poddany został challengowi. Posłuchajcie i zobaczcie sami:

Widzowie, którzy oglądali popis wokalny Adama, są zachwyceni. Pod filmikiem na oficjalnej stronie reality-show, pojawiło się wiele komplementów pod adresem uczestnika reality-show.

„Adam zaśpiewałeś świetnie masz talent muzyczny i taneczny pozdrawiam”

„Nigdy nie sądziłam że dam lajka Adamowi😮 ale muszę przyznać,że to było super”

„Super Mu to wyszło!”

„Za***isty 💪😂sztos …😍powinieneś pomyśleć o nagraniu płyty”

„Adasiek, co jak co. Ale rapować to Ty nawet umiesz. Joł. Mi się podobało”

A jak Wam podoba się rap w wykonaniu Adama Radziszewskiego? Wróżycie mu karierę na polskiej, a może i międzynarodowej scenie muzycznej? Nam się bardzo podobało i trzymamy kciuki!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry