Adam Soroko: [wiek, walki, Prime MMA, Instagram]

16 lutego 2022
Przez: : KS

Adam Soroko to jeden z zawodników amatorskich mieszanych sztuk walki, który ma okazje zawalczyć na pierwszej gali organizacji Prime MMA. Nie da się ukryć, że to postać, która wzbudza duże zainteresowanie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Adam Soroko: wiek

W sieci możemy dotrzeć do kilku podstawowych informacji o Adamie Soroko. Między innymi, dowiadujemy się stamtąd, że na chwilę obecna ma 29 lat. Na co dzień mieszka w Olszynie, a konkretnie wychowywał się na Zatorzu.

Wiele osób interesuje się także, co wiadomo o warunkach fizycznych Soroko. Okazuje się, że mierzy aż 2 metry, natomiast jego waga waha się wokół 93 kilogramów. Sam nie ukrywa, że nie miał najłatwiejszego dzieciństwa. W szkole i wśród kolegów z osiedla zmagał się ze złym traktowaniem, wyzwiskami oraz nieprzychylnymi komentarzami.

Tajemnicą nie są także problemy z prawem Soroko, z którymi zmagał się od jakiegoś czasu. Wyjawił, że w więzieniu spędził ponad 10 lat. Trafił tam ze względu na narkotyki.

Zobacz także: Co wiemy o Julii Pelc?

Adam Soroko: walki

29-latek z Olsztyna przez lata trenował karate kyokushin. Jednakże, nie chwalił się tym faktem nawet najbliższym. Na swoim koncie ma walki stoczone nie tylko podczas zawodów, czy turniejów, ale także to stoczone na ulicy.

Soroko do tej pory zawalczył między innymi na gali The War 3. Podczas niej zawodnicy walczyli na gołe pięści. Nie ukrywa, że zgłosił się tam ze względu na nagrodę pieniężną, którą otrzymywał zwycięzca. Jednakże, w finale musiał uznać wyższość przeciwnika.

Wszyscy fani Adama będą mieli okazję oglądać go już 19 lutego 2022 roku na Prime MMA. Tym razem, w oktagonie ma zmierzyć się ze Stiflerem – znanym z Warsaw Shore.

Adam Soroko: Instagram

Zawodnik Prime MMA prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @soroko_adam. Aktualnie, jego aktywność śledzi tam prawie 17 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej