Adam z Sanatorium miłości 5: [wiek, praca, partnerka]

29 grudnia 2022
Przez: : M.S.

Kolejnym uczestnikiem najnowszej edycji Sanatorium miłości został Adam. Senior zgłosił się do programu, aby odnaleźć miłość. Kim jest Adam Sanatorium miłości?? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień?

Adam z Sanatorium miłości 5: wiek

Adam to kolejny uczestnik 5 edycji Sanatorium miłości. Kuracjusz ma 62 lata i pochodzi z Goliny koło Jarocina. Był właścicielem firmy ogrodniczej, jednak przez problemy zdrowotne zmuszony był zawiesić działalność.

Aktualnie pomaga swojej córka oraz zięciowi w ich własnym biznesie polegającym na produkcji siodełek do roweru.

W wolnych chwilach Adam bardzo chętnie sięga po książki, a także uwielbia słuchać muzyki i tańczyć. Jest także fanem oglądanie meczów siatkarskich oraz dobrych filmów.

Adam, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Adam z Sanatorium miłości 5: partnerka

Adam ożenił się w bardzo młodym wieku, bowiem miał 19 lat i decyzja o ślubie była spontaniczna. Mimo to, jego małżeństwo było bardzo szczęśliwe i trwało czterdzieści dwa lata. Niestety, żona Adama zmarła nagle, a mężczyzna nie poddając się zdecydował się iść dalej. Jak sam twierdzi życie bez kobiety nie należy do najłatwiejszych.

Adam chciałby poznać spokojną i wyrozumiałą kobietę, którą będzie mógł obdarzyć prawdziwym uczuciem.

Jak sam podkreśla, wygląd nie ma dla niego wielkiego znaczenia. Pierwszym detalem, na jaki zwraca uwagę Adam jest spojrzenie, dlatego mężczyzna lubi patrzeć kobietom prosto w oczy. Sam uważa, że ma dość interesujące spojrzenie, w którym jest “to coś”.

Adam zapewnia, że jest godnym zaufania partnerem i jego wybranka będzie przez niego kochana.

Sanatorium miłości 5

Premiera najnowszej edycji Sanatorium miłości zbliża się wielkimi krokami. Odcinki 5 sezonu reality-show emitowane będą od 1 stycznia w niedzielne wieczory o godz. 21:15.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Zdzisław z Sanatorium Miłości 5

Oprócz Adama w programie pojawia się inni Kuracjusze wśród których znaleźli się miedzy innymi: Zdzisław, Krzysztof, Zbigniew, Dariusz, Józef oraz Asia, Ewa, Anita, Iwona, Asia i Bożena.

Źródło: Instagram Sanatorium Miłości

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej